Reklama

"Wiedźmin": Freya Allan zrezygnuje z roli Ciri?

Freya Allan zdobyła uznanie widzów dzięki roli ulubienicy Geralta, Ciri, w netfliksowym hicie "Wiedźmin". Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia, mówiące, że twórcy mogą zdecydować się na wyprodukowanie aż siedmiu sezonów serialu. Jak się okazuje, serialowa Cirilla może nie być zainteresowana długoterminową pracą na planie "Wiedźmina".

"Wiedźmin": Premiera drugiego sezonu

Fani uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego z zapartym tchem czekają na premierę drugiego sezonu "Wiedźmina". Zostanie on udostępniony na platformie streamingowej Netflix w najbliższy piątek (17.12). W ośmioodcinkowym cyklu pojawią się najważniejsi bohaterowie z pierwszej części - Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Freya Allan jako Ciri oraz Anya Chalotra jako Yennefer. Na lutni ponownie zagra Jaskier, w którego postać wciela się Joey Bayer. Stregobora zagra ponownie Lars Mikkelson, a Triss Anna Shaffer.

Freya Allan odejdzie z obsady "Wiedźmina"

Twórcy serialu przyznali, że już pracują nad scenariuszem do trzeciego sezonu produkcji. Bez względu na ich ambitne plany, Freya Allan przyznała, że w pewnym momencie może nie być zainteresowana dalszą współpracą.

Reklama

Aktorka powiedziała też, że jest bardzo przywiązana do roli księżniczki.

Zobacz też: 

"Wiedźmin": Serial otrzymał własne aftershow

"Wiedźmin" sezon 2. Kiedy premiera i nowe odcinki na Netflix?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy