Reklama

"Wiedźmin 3": Henry Cavill na pierwszym zdjęciu z planu serialu

Henry Cavill, odtwórca tytułowej roli w serialu "Wiedźmin", został sfotografowany na planie trzeciego sezonu hitu Netfliksa. Zdjęcia do produkcji realizowane są w południowej Walii.

Seria Netflixa jest oparta na powieści Andrzeja Sapkowskiego o tej samej nazwie, której bohaterem jest Geralt z Rivii. W roli tytułowego Wiedźmina występuje Henry Cavill u boku Anyi Chalotry jako Yennefer, Freya Allen jako Ciri. 

Do tej pory powstały dwa sezony a cała seria okazała się wielkim hitem. Powstał nawet animowany spin-off "Wiedźmin: Zmora wilka", a wkrótce pojawi się miniserial "The Witcher: Blood Origin".

Reklama

Zdjęcia do trzeciego sezonu "Wiedźmina" rozpoczęły się w kwietniu, a teraz fani serialu otrzymują ekscytującą zapowiedź kolejnych przygód Geralta. W internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie Henry'ego Cavilla na planie produkcji

"Wiedźmin 3": Co wydarzy się w nowym sezonie?

Do tej pory było wiadomo, że Geralt wywiezie Ciri z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. 

Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Będą musieli walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

W miarę kontynuowania prac na planie trzeciego sezonu, Redanian Intelligence udostępnił nowy kadr. Obraz przedstawia Geralta w scenerii przypominającej plażę, walczącego z Vilgefortzem, co wskazuje na odtworzenie najważniejszej walki z całej sagi Sapkowskiego.

Biorąc pod uwagę, że większość drugiego sezonu "Wiedźmina" jest na podstawie wydarzeń z "Czasu pogardy", wydaje się, że walka Geralta i Vilgefortza zostanie odpowiednio odtworzona w nadchodzących odcinkach.

"Wiedźmin": Kiedy premiera 3. sezonu?

Prace na planie 3. sezonu rozpoczęły się w kwietniu. Jak na razie nie podano oficjalnej daty premiery, ale można przypuszczać, że będzie to 2023 rok.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama