Reklama

Polscy aktorzy młodego pokolenia. Zrobią wielką karierę?

Choć młodzi i nie tak doświadczeni, jak starsi koledzy, całkiem nieźle radzą sobie w aktorskim świecie. Zaczynali od niewielkich ról, aby z czasem pojawić się na dużych ekranach i w topowych produkcjach. Marzeniem każdego z nich bez wątpienia jest wielka kariera za granicą. Kto wie, może niedługo staną się popularni nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie?

Julia Wieniawa

Widok Julii Wieniawy w tego typu zestawieniach nie powinien już nikogo dziwić. Jest aktorką, piosenkarką, pojawia się na okładkach czasopism, udziela się na istotne społecznie tematy i jest aktywna w mediach społecznościowych.

Reklama

Julia Wieniawa swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła nie na ekranie, a w teatrze - debiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma.

Popularność zdobyła jednak dzięki roli Pauli w serialu "rodzinka.pl".

Młoda aktorka coraz częściej pojawia się w serialach, takich jak "W rytmie serca" i "Za marzenia", czy filmach "Serce nie sługa" i "Kobieta sukcesu".

Zagrała również jedną z głównych ról w produkcji "Zawsze warto", a ostatnio wystąpiła w pierwszym polskim horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Jak widać, pomimo młodego wieku Julia Wieniawa stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd, a jej ciężka praca jest coraz częściej doceniana.

Jak wspominaliśmy wcześniej, Wieniawa została ostatnio przyłapana na randce z jednym z bohaterów naszego materiału, Maćkiem Musiałowskim. Złośliwi mówią, że aktorka zmienia facetów jak rękawiczki!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje