Reklama

Wiadomości z drugiej ręki

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W cieniu swojego chłopaka

W nowym serialu Dwójki pt. "Wiadomości z drugiej ręki" Waldemar Błaszczyk zagra chłopaka głównego bohatera. Aktor miał już okazję wcielać się w rolę geja w sitcomie "Camera Cafe".

Wśród doborowej obsady "Wiadomości z drugiej ręki" - serialu, który będzie emitowany jesienią w TVP 2 - znalazł się również Waldemar Błaszczyk.

Reklama

- Gram Tomasza, syna właściciela stacji telewizyjnej, Adama Kromera (Marek Barbasiewicz). Z kolei właścicielką konkurencyjnej stacji jest Krystyna (Maria Pakulnis), matka Tomasza i była żona Kromera - wyjaśnia aktor.

Wydawać by się mogło, że wyrósłszy w takiej rodzinie, chłopak powinien mieć zagwarantowaną karierę medialną. On jednak wciąż stoi w cieniu... swojego partnera.

- Tomasz jest homoseksualistą. To chłopak głównego bohatera, Marcina (Wojciech Mecwaldowski), który jest prezenterem telewizyjnym, gwiazdą kanału PL.24. W związku z tym, że jest z nim w parze, sam nigdy kariery nie zrobił. Nie chciał wchodzić w paradę Marcinowi, myśląc, że być może będzie on zazdrosny o zawodowe sukcesy syna właściciela.

Serial z założenia jest komediowy, wiele sytuacji traktuje z przymrużeniem oka.

- Fajnie, że telewizja publiczna odważyła się nakręcić serial, w którym nie owija się w bawełnę, tylko pewne rzeczy mówi się wprost. Tu jest pokazany od wewnątrz cały światek mediów. Myślę, że momentami bardzo mocno przerysowany. Przy tym staramy się nikogo nie obrażać - zaznacza Waldemar Błaszczyk.

Dowiedz się więcej na temat: Waldemar Błaszczyk | Wiadomości z drugiej ręki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje