Reklama

Wiadomości z drugiej ręki

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Po trupach do celu

Marcin Kwaśny, czyli Rafał Kocuj ze "Szpilek na Giewoncie" właśnie rozpoczął pracę na planie kolejnego sezonu serialu. Ale jesienią będziemy mieli okazję zobaczyć także inne jego oblicze - w nowej produkcji TVP 2 pt. "Wiadomości z drugiej ręki" zagra dziennikarza, Daniela Waśko.

Marcin Kwaśny pojawił się na planie trzeciej transzy "Szpilek na Giewoncie".

Reklama

- Cieszę się, że ten bohater wciąż tam egzystuje - mówi serialowy Rafał - Mogę tylko powiedzieć, że on zostanie porwany z Warszawy przez górali w ramach wendety. Ale tego, co się z nim potem stanie w Zakopanem, jeszcze nie zdradzę. Na pewno będzie śmiesznie.

Śmiesznie ma być też w nowym serialu z udziałem Marcina Kwaśnego. W "Wiadomościach z drugiej ręki" aktor zagra Daniela Waśko, dziennikarza stacji telewizyjnej PL.24.

- Mój bohater jest człowiekiem szalenie ambitnym, karierowiczem i z pewnością nie zalicza się do pozytywnych postaci. Będzie on próbował zrobić wszystko, żeby zdetronizować swojego głównego konkurenta, czyli Marcina Wilka, którego gra Wojtek Mecwaldowski.

Z dalszej charakterystyki wcale nie wyłania się sympatyczniejszy obraz Daniela:

- Jego główną zasadą życiową jest "po trupach do celu" - dodaje aktor - Jest przy tym hipokrytą. Ale też profesjonalistą w tym, co robi. Rzeczywiście jest pracoholikiem, praca to jego drugie ja i podporządkowuje jej całe swoje życie.

Zapowiada się też interesowny romans z jedną z bohaterek serialu. Nowa produkcja TVP 2 ma pokazywać kulisy pracy w medialnej korporacji. Wygląda na to, że będzie nie tylko zabawnie, ale i ciekawie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje