Reklama

Wiadomości z drugiej ręki

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 82
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowe seriale Dwójki

Co TVP2 zaproponuje serialowym fanom na jesień 2011 roku?

Czekają na nas dwa nowe polskie seriale i kilka powrotów sprawdzonych hitów.

"Wiadomości z drugiej ręki"

Reklama

Serial w sposób komediowy mówi o kulisach telewizji a zarazem puszcza oko do widza. Bohaterami są pracownicy stacji telewizyjnej PL.24.

Bohaterami serialu są Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski) i Agata Rusek (Magdalena Łaska) najpopularniejsza para medialna w Polsce. Wspólnie prowadzą program informacyjny. Publiczność uważa ich za wzorowe małżeństwo. Dzięki ogromnej sympatii, jaką wzbudzają u widzów, program ma doskonałe wyniki oglądalności.

Wszystko się komplikuje, kiedy niespodziewanie Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Zdesperowany właściciel stacji postanawia na jego miejsce zatrudnić bezrobotnego aktora Piotra Wilczyńskiego łudząco podobnego do Marcina Wilka.

Emisja serialu od poniedziałku do czwartku o godz. 18:50 (od 5 września). Powstało czterdzieści osiem 25-minutowych odcinków.

"Głęboka woda"

Serial "Głęboka woda" opowiada o grupie osób pracujących w jednym z Ośrodków Pomocy Społecznej. Ich liderem jest Wiktor Okulicki (Marcin Dorociński), świeżo mianowany dyrektor Ośrodka.

W serialu poruszone zostaną wątki dotyczące problemów społecznych, takich jak: alkoholizm, przemoc domowa, narkomania, bezrobocie ale również nowe problemy polskiego społeczeństwa dotyczące m.in. imigrantów ze Wschodu, mniejszości romskiej czy też "sierot" dzieci polskich emigrantów.

Tym trudnym zadaniom postara się sprostać zespół Wiktora złożony z osób o empatycznych osobowościach: Miki (Katarzyna Maciąg), Aliny (Marta Klubowicz), Małgosi (Agnieszka Podsiadlik), Krystyny (Teresa Budzisz Krzyżanowska) i Jerzego (Piotr Nowak).

"Głęboka woda" pokazuje także nie mniej emocjonujące życie prywatne głównych bohaterów, które przeplata się z pracą w Ośrodków Pomocy Społecznej.

Trzynastoodcinkową "Głęboką wodę" widzowie Dwójki będą mogli oglądać od 4 grudnia, w niedziele o godz. 21:00.

Hitowe powroty

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków w serialu "M jak miłość" będą emitowane w poniedziałki i wtorki o godz. 20:45.

Pojawią się także nowe odcinki "rodzinki.pl" (emisja w środy, o godz. 20:40), "Na dobre i na złe" (w piątki, o godz. 20:05) i "Barw szczęścia" - emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:10.

Rozpocznie się również czwarty sezon "Czasu honoru" (w każdą niedzielę, o godz. 21:15) oraz siódmy sezon serialu "Dr House" (emisja, jak zwykle, w czwartki o godz. 20:40).

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiadomości z drugiej ręki | Głęboka woda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje