Reklama

Wiadomości z drugiej ręki

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 81
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hanna Bieniuszewicz pokaże nową twarz!

Niezapomnianą Ewę Majewską z "Alternatywy 4", czyli Hannę Bieniuszewicz widzowie zobaczą po wakacjach w nowym serialu pt. "Wiadomości z drugiej ręki". Oczywiście aktorka nadal gra też w "Klanie".

W nowej propozycji TVP 2 Hanna Bieniuszewicz pojawi się w wątku dotyczącym głównego bohatera serialu.

Reklama

- Gram prezesową firmy, która wręcza nagrodę dla dziennikarza roku - wyjaśnia aktorka

- Ona jest zachwycona panem Marcinem Wilkiem i jego sukcesem przy zbiórce krwi. W ogóle bardzo się cieszy, że to właśnie on wygrał.

Nowa rola nie oznacza wcale, że Hanna Bieniuszewicz będzie rzadziej gościć na planie "Klanu". Wręcz przeciwnie, losy granej przez nią bohaterki potoczą się torem, który daje możliwość skupienia się na tej postaci.

- Piątkowska jest już po leczeniu i zaczęła związek z nowym mężczyzną, więc będzie o czym opowiadać. A ponieważ Norbert (Jakub Świderski) wciąż jest obecny w życiu Oli (Kaja Paschalska), to i jego mama pewnie będzie się pojawiać. Prawdopodobnie z nową twarzą, bo ona już ich kilka pokazała.

Aktorka docenia, że może kreować rolę kobiety chorej na schizofrenię. Kiedy wyszło na jaw, że Norbert odziedziczył chorobę po matce, jej postać nabrała rumieńców.

- Nagle zrobiła się taka ciekawa. Od wariackiej sceny tańca i balu do awantury w szpitalu. Takie zagęszczenie to sama przyjemność dla aktora. Tym bardziej, że w serialach na ogół nie mamy szansy, żeby zagrać tak zróżnicowane nastroje - przyznaje Bieniuszewicz.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiadomości z drugiej ręki | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje