Wiadomości z drugiej ręki

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 79
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dla kariery wyszła za geja!

Mówi się, że TVP 2 próbuje wykreować na swoją gwiazdę Magdalenę Łaską, której powierzono główną rolę kobiecą w "Wiadomościach z drugiej ręki".

Trudno orzec, czy faktycznie jest to sekretny plan Dwójki. Jedno jest pewne - gwiazdą telewizyjną aktorka będzie... w serialu.

Reklama

Jeśli rzeczywiście TVP 2 postawiło na Magdalenę Łaskę, żeby wypromować nową gwiazdę kojarzoną z tą stacją, byłby to wybór uzasadniony. Poza tym, że aktorka ta jest niezwykle urodziwą kobietą, jej twarz nie opatrzyła się jeszcze widzom, choć mieli okazję oglądać ją już w "BrzydUli", "Na dobre i na złe" czy "Hotelu 52".

Magdalena Łaska, na co dzień występująca na deskach Teatru Polskiego w Bydgoszczy, udział w serialu traktuje jako dobrą szkołę zawodu.

- Przyznaję, że ogromnie się cieszyłam, gdy dostałam propozycję grania w "Wiadomościach z drugiej ręki". Wiadomo, że w światku filmowym ciężko jest gdziekolwiek się załapać. Tu na planie bardzo dużo się uczę, traktuję swoją pracę poważnie i staram się rzetelnie do niej podchodzić.

Kim jest postać, w którą wciela się aktorka?

- Agata Rusek to młoda, ambitna dziennikarka i prezenterka telewizyjna stacji PL.24, która chcąc odnieść sukces w tym, co robi, godzi się grać powierzoną jej rolę żony głównego bohatera, Marcina Wilka (Wojciech Mecwaldowski) - wyjaśnia Łaska.

Od początku widać będzie, że Agata jest tłamszona przez swojego męża. A kiedy okaże się, że woli on budzić się rano w towarzystwie mężczyzny, wyniknie z tego wiele zabawnych sytuacji i intryg.

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Łaska | Wiadomości z drugiej ręki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje