Reklama

White Collar

White Collar

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 70
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Po raz pierwszy w Polsce

20 stycznia kanał Fox rozpocznie emisję pierwszego sezonu serialu "White Collar".

"White Collar" to serial sensacyjny opowiadający o niezwykłej współpracy zabójczo przystojnego oszusta Neala Caffreya Matt Bomer) i agenta FBI Petera Burke'a (Tim DeKay).

Reklama

Neal zostaje ponownie złapany przez zdolnego agenta Burke'a, po tym jak ucieka z więzienia, aby szukać dziewczyny, będącej miłością jego życia - Kate (Alexandra Daddario), która niedawno zniknęła.

Po ucieczce Matt udaje się do ich wspólnego mieszkania, ale jedyne co w nim znajduje to pusta butelka po winie Bordeux, która była symbolem ich szczęścia. Tam dopada go agent Burke, który składa czarującemu przestępcy propozycję nie do odrzucenia. Caffrey ma wykorzystać swoje kryminalne doświadczenie, aby pomóc agentom federalnym łapać innych nieuchwytnych przestępców.

Z początku nieufny Peter szybko docenia "profesjonalny" wygląd oraz intuicję genialnego kryminalisty, którymi nie mogą się pochwalić inni stróże prawa.

W serialu widzowie zobaczą również Tiffani Thiessen, która gra Elizabeth - bardzo kulturalną, inteligentną i ekskluzywną organizatorkę imprez a zarazem żonę agenta Petera Burke'a.

Willie Garson, wciela się w rolę Mozziego, przyjaciela Caffreya, który nie ufa FBI i wierzy w teorie spiskowe. Mozzie zawsze jest dobrze poinformowany na temat tego co dzieję się na ulicach miasta i pomaga Nealowi w jego pracy dla FBI.

Pierwszy odcinek "White Collar" 20 stycznia o 21:00 na serialowym kanale Fox.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: White Collar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama