Wednesday
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 522
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wednesday": Lady Gaga wystąpi w drugim sezonie? Jenna Ortega komentuje

Po wielu różnych spekulacjach, Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon "Wednesday". Teraz fani snują teorie o tym, kto może się w nim pojawić. Jenna Ortega została zapytana o możliwość występu Lady Gagi w nowych odcinkach.

Lady Gaga od ponad dekady ma na swoim koncie wiele hitów muzycznych. Obecnie jedna z jej piosenek, "Bloody Mary", która zadebiutowała w 2011 roku dopiero teraz trafiła na listę Billboard Hot 100 dzięki trendowi na TikToku. 

Zremiksowana piosenka została wstawiona do wideo tańca Wednesday z czwartego odcinka serialu Netfliksa. Kultowa choreografia została opracowana przez aktorkę, wcielającą się w główną bohaterkę, Jennę Ortegę, która od tego czasu stała się światową sensacją. 

Reklama

W wywiadzie dla "Variety" została zapytana o możliwość pojawienia się Lady Gagi w nadchodzącym drugim sezonie "Wednesday" i powiedziała: 

Miliony użytkowników TikToka stworzyło własne wersje charakterystycznego tańca Ortegi. Sama Lady Gaga dołączyła do trendu i odtworzyła kultową choreografię. Połączenie popularności serialu i trendu na TikToku sprawiło, że utwór "Bloody Mary" stał się hitem na listach przebojów. 

Jenna Ortega w tym samym wywiadzie opowiedziała o zabawnej historii sprzed lat.

"Wednesday": Co z drugim sezonem? Zapadła decyzja

Biorąc pod uwagę niesamowitą popularność serialu oraz jego rekordowe wyniki oglądalności, decyzja o niekontynuowaniu produkcji spotkałaby się z dużą krytyką. Na szczęście fani nie muszą się już dłużej niecierpliwić, bowiem szefowie Netflixa podjęli już decyzję o nakręceniu drugiego sezonu. Na oficjalnych profilach portalu pojawiła się zapowiedź dalszych przygód Wednesday. 

Czytaj więcej: "Wednesday": Hunter Doohan. Kim jest nowa twarz hitu Netfliksa?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday | Lady Gaga | Jenna Ortega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama