Wednesday

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wednesday": Gwiazdy serialu o teoriach fanów! Okazuje się, że mają rację

Co ciekawego podczas TUDUM 2023 zdradzili Jenna Ortega, Emma Myers, Joy Sunday i Hunter Doohan? Nie tylko podzielili się swoimi uwagami na temat najlepszych fanowskich teorii, ale potwierdzili pewną plotkę, o jakiej od pewnego czasu głośno w sieci.

Trwają prace nad drugim sezonem "Wednesday". Co ciekawe, jak zdradza Emma Myers, fabuła nowych odcinkach jest ściśle tajna i nawet gwiazdy produkcji nie wiedzą, co się wydarzy. Dlatego też podczas tegorocznej, już trzeciej, edycji TUDUM gwiazdy serialu zamiast przedstawić zapowiedź czy zdjęcia dyskutowały... nad najlepszymi teoriami fanów dotyczącymi dalszych losów bohaterów serialu. I świetnie się przy tym bawili.

Na poniższym materiale filmowym możecie dowiedzieć się, co Jenna Ortega, Emma Myers, Joy Sunday i Hunter Doohan sądzą o przedstawieniu kolejnych członków rodziny Addamsów (tak, poznamy kolejnego/kolejną Addams w drugim sezonie), możliwym powrocie popularnej postaci (ale w innej formie) oraz tym, co może knuć... Eugene (Moosa Mostafa).

Reklama

"Wednesday" jest hitem Netfliksa

"Wednesday" to serial, którego fabuła skupia się na córce Morticii (Catherine Zeta-Jones) i Gomeza (Luis Guzman) Addamsów. Wendesday (Jenna Ortega). Nastolatka mierzy się z mroczną tajemnicą z przeszłości, seryjnym mordercą terroryzującym miasto i... własnymi nadprzyrodzonymi mocami, które nie do końca jeszcze potrafi kontrolować. 

Jenna Ortega będzie pracować na scenariuszem drugiego sezonu "Wednesday"

Jenna Ortega w jednym z wywiadów wyznała, że na planie pierwszego sezonu "Wednesday" miała możliwość wprowadzania poprawek do scenariusza. Będzie również brała udział w pracach nad scenariuszem do najnowszych odcinków.

"Kiedy zaczęłam pracę na planie "Wednesday", postawiłam sprawę jasno i dałam do zrozumienia, że wszystko, co mam do powiedzenia ma znaczenie i powinno zostać wysłuchane" - powiedziała Jenna Ortega w rozmowie z The Hollywood Reporter. "W miarę dalszych prac nad serialem, zaczynaliśmy czuć się coraz bardziej komfortowo i stało się to wspólnym doświadczeniem. Czuję się naprawdę szczęśliwa, że mogę brać udział w pracach nad scenariuszem drugiego sezonu, i że mogę dawać swoje uwagi" - dodała.

Zobacz też:

"Berlin": Niezrównany Pedro Alonso wraca w kultowej roli! Poznajcie losy Berlina

"Bridgertonowie": Na to czekali fani serialu Netfliska! Pierwsze zdjęcia Penelopy i Colina

"Problem trzech ciał": Nowy serial Netfliksa i twórców "Gry o tron"! Szykujcie się na widowisko

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday | Netflix: Seriale | Jenna Ortega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama