Wednesday

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wednesday": Gwiazdor serialu odpiera zarzuty. To... "kampania dezinformacji" na jego temat

Od kilku miesięcy głośno jest o gwiazdorze serialu "Wednesday". Percy Hynes White, który wciela się w Xawiera, został oskarżony o molestowanie. Do tej pory aktor nie komentował tych doniesień. Teraz przerwał milczenie.

Percy Hynes White: Przerywa milczenie

W styczniu w mediach społecznościowych pod adresem gwiazdora serialu "Wednesday" pojawiły się zarzuty o napaść seksualną, której miał dopuścić się na kilku kobietach, w tym nieletniej. Percy Hynes White długo nie komentował całej sprawy, dopiero w środę, za pośrednictwem Instagrama wydał oficjalne oświadczenie, w którym zaprzecza tym doniesieniom, nazywając całą sytuację "kampanią dezinformacji na jego temat". Gwiazdor podkreślił, że fałszywe oskarżenia dotknęły nie tylko jego, ale także jego bliskich i przyjaciół, którym grożono śmiercią.

Reklama

Percy Hynes White: "Kampania dezinformacji na jego temat"

Percy Hynes White zwrócił na siebie uwagę rolą Xaviera Thorpe’a w popularnej produkcji Netflix, "Wednesday". Na początku roku na Twitterze pod jego adresem zaczęły pojawiać się niepokojące oskarżenia, jakoby miał się dopuścić napaści seksualnej na kilku kobietach. 21-letni aktor, mimo tak poważnych zarzutów, dopiero niedawno odniósł się do tego.

"Witam wszystkich, jest jedna rzecz, którą muszę wyjaśnić. Na początku roku ktoś, kogo nigdy nie spotkałem rozpoczął w sieci kampanię dezinformacji na mój temat. W związku z tym wyciekły informacje na temat mojej rodziny, a moi przyjaciele dostawali śmiertelne pogróżki’ - zaczął swój instagramowy wpis aktor. 

Percy Hynes White: "Moja przyjaciółka Jane została fałszywie przedstawiona jako ofiara"

Dalej wyjaśnił, że w przedstawionych oskarżycielskich postach wykorzystano jego zdjęcia z czasów, kiedy był nastolatkiem, wskazał również, że aby zilustrować jego rzekomą nienawiść i niewłaściwe zachowanie posłużono się również fragmentami aktorskich nagrań, na których wciela się w postać.

"Moja przyjaciółka Jane została fałszywie przedstawiona jako ofiara, a jej próby wyjaśnienia całej sytuacji były ignorowane. Mogę zapewnić, że wszystkie te plotki były fałszywe. Nie mogę pozwolić sobie na to, aby przedstawiano mnie, jako fanatyka, przestępcę czy osobę, która zaniedbuje bezpieczeństwo innych. Są to bezpodstawne, szkodliwe twierdzenia, które mogą wywołać nieufność wobec ofiar" - dodał. Aktor podziękował za wsparcie w tej trudnej sytuacji. Na koniec White zaapelował, aby zaprzestać nękania jego rodziny, przyjaciół.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy