Wednesday

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 376
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wednesday": Doda odtworzyła słynny taniec bohaterki serialu Netfliksa

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Doda zaprezentowała się w kostiumie bohaterki serialu Netfliksa "Wednesday" i odtworzyła słynny taniec Jenny Ortegi.

"Wednesday" Tima Burtona już od momentu premiery bije rekordy popularności. W pierwszym tygodniu został najchętniej oglądanym anglojęzycznym serialem Netfliksa w jednym tygodniu (z wynikiem 341 milionów godzin). Ten rekord serial Tima Burtona pobił już w kolejnym tygodniu, śrubując wynik do 411 milionów godzin. Wyniki te pozwalają zakładać, że bohaterowie serialu opartego na przygodach słynnej rodziny Addamsów powrócą w drugim sezonie. Póki co jednak nie został on jeszcze oficjalnie ogłoszony.

Reklama

"Wednesday" opowiada o członkini rodziny Addamsów - Wednesday Addams (Jenna Ortega). Akcja serialu rozgrywa się w Akademii Nevermore, do której nastolatka zostaje wysłana przez rodziców. Bystra i sarkastyczna dziewczyna próbuje rozwiązać tajemnicę serii zabójstw, jednocześnie gromadząc przyjaciół i - oczywiście - wrogów. 

W czwartym odcinku serialu bohaterka Jenny Ortegi wykonuje taniec, który szybko stał się sensacją TikToka.

Taneczny układ bohaterki serialu Netfliksa odtworzyły już m.in. Lady Gaga i Camila Cabelllo.

Doda tańczy jak Wednesday Addams

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów serialowy taniec zaprezentowała także Doda, która wystąpiła w stroju Wednesday Addams.

Występowi polskiej wokalistki towarzyszył muzyczny przebój hitu Netfliksa - "Goo Goo Muck" zespołu The Cramps. "W Polsce Wednesday jest tylko jedna" - czytamy pod nagraniem na oficjalnym kanale Polsatu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy