Reklama

Wednesday

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 16
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wednesday": Christina Ricci wraca do rodziny Addamsów!

Christina Ricci, która zagrała Wednesday Addams w kultowym serialu lat 90., pojawi się w nowej produkcji Netfliksa. W nadchodzącej serii "Wednesday" Ricci pojawi się w roli, która na razie owiana jest tajemnicą. Wiadomo jednak, że jej obecność na planie jest hołdem złożonym "Rodzinie Addamsów".

Christina Ricci w serialu "Wednesday"

Choć rola, która została przydzielona Christinie Ricci, wciąż owiana jest tajemnicą, wiadomo, że aktorka na pewno nie wcieli się w starszą siostrę Wednesday Addams.  W tytułowej roli wystąpi Jenna Ortega. Oprócz niej na ekranie zobaczymy też Catherine Zetę-Jones w roli matki Wednesday oraz Luisa Guzmána, który zagra ojca dziewczynki.

"Wednesday": Fabuła serialu

Według zapowiedzi twórców, "Wednesday" będzie tajemniczą i pełną nadprzyrodzonych zagadek historią opisującą naukę głównej bohaterki w osobliwej Akademii Nevermore

To właśnie tam Wednesday Addams postara się udoskonalić swoje zdolności parapsychologiczne, powstrzymać serię potwornych zabójstw, które rzuciły strach na mieszkańców pobliskiego miasteczka, a także rozwiązać nadprzyrodzoną zagadkę, w którą uwikłali się jej rodzice 25 lat wcześniej. Jednocześnie postara odnaleźć się pośród dziwnych i zróżnicowanych kolegów ze szkoły.

Reklama

Zobacz też:

Jakub Józefowicz, czyli Łukasz z "M jak miłość": Wiek, rodzina, ojciec, wzrost, wykształcenie, dziewczyna, rola 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy