Wataha
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 883
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wataha": Pakiet przetrwania

Zapraszamy was do udziału w konkursie, który organizujemy razem z serialem "Wataha". Czy macie wszystko, by przeżyć nadciągającą zimę?

By wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

Gdzie najlepiej przeczekać zimę i dlaczego właśnie tam?

Nagrodami w Konkursie są:

3 zestawy gadżetów związanych z serialem "Wataha":

- Termos, mapa, smycz, koszulka

- Kubek termiczny, mapa, smycz, koszulka

- Mapa, smycz, koszulka


Odpowiedzi (wraz z danymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, e-mail kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl.

I pamiętaj, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie powyżej 13. roku życia biorą udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Na końcu swojego zgłoszenia, koniecznie dodajcie oświadczenie tej treści: "Oświadczam, że: zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu "Wataha: Pakiet przetrwania" i akceptuję jego postanowienia, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Reklama

Konkurs rozpoczyna się dnia 2 listopada 2017 roku i trwa do 12 listopada 2017 roku do godziny 23:59:59.

Przeczytaj regulamin konkursu


swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy