Reklama

Wataha

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 627
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wataha": Nowy serial HBO

Od połowy września trwają zdjęcia do nowego serialu produkcji HBO "Wataha". Niedawno pracę na planie serialu rozpoczęła reżyserka Kasia Adamik. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska. Serial opowiada jedną historię, która pokazana jest w sześciu odcinkach.


Reklama

 

"Wataha" to obyczajowo-sensacyjna opowieść o strażnikach granicznych z Bieszczad, miejsca tak magicznego, jak i niebezpiecznego, pełnego sprzeczności i wieloznaczności. Granica, której strzeże tytułowa wataha, to nie tylko oddzielający dwa kraje pas ziemi. To także granica ludzkich ograniczeń - fizycznych i mentalnych, ale i moralnych wyborów i rozterek.

- Jesteśmy na granicy i to miejsce determinuje określone postawy. I o tych postawach opowiadamy - mówi Izabela Łopuch, szefowa produkcji HBO Polska.

- Nigdzie indziej te postawy, nie są tak mocne, nie są tak wyraziste. Serial będzie miał sześć odcinków, z czego cztery reżyseruje Michał Gazda, a dwa - Kasia Adamik.

W rolach głównych wystąpią Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel. Serial reżyserują Michał Gazda i Kasia Adamik. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Augustynek, za muzykę: Łukasz Targosz i zespół Tołhaje. Producentem wykonawczym jest ATM Grupa - Artur Kowalewski. Producentem serialu ze strony HBO Polska jest Izabela Łopuch. Producent nadzorujący HBO Europe - Antony Root.

Zdjęcia do "Watahy" potrwają do połowy grudnia. Całość serialu realizowana jest w Bieszczadach. Premiera w HBO zaplanowana jest na 2014 rok.

Dowiedz się więcej na temat: Wataha (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje