Reklama

Wataha

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Wataha": Broczyliśmy w błocie po kolana nawet przez 12 godzin

"Wataha" to nowy serial produkcji HBO Polska, którego akcja rozgrywa się w Bieszczadach w środowisku pograniczników. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena i Aleksandra Popławskie.
Twórcy "Watahy" opisują swój projekt jako obyczajowo-sensacyjną opowieść o strażnikach granicznych oraz o Bieszczadach, miejscu równie pięknym co niebezpiecznym.

Reklama

Nie bez powodu akcja serialu osadzona jest na granicy. Symbolizuje ona zarówno teren oddzielający dwa państwa, jak i ludzkie ograniczenia, z którymi będą musieli zmierzyć się bohaterowie.

Magdalena Popławska w serialu gra strażniczkę, która odkrywa, że straciła powołanie i nie czuje się na siłach, by w dalszym ciągu wykonywać swój zawód.

- To serial akcji, trochę dramatyczny, bo rzeczywiście dużo bohaterów umiera po drodze. Zdjęcia realizowaliśmy w bardzo trudnych warunkach, w górach, gdzie pogoda nie sprzyja. Pierwsze dni naszej pracy wyglądały tak, że cała ekipa chodziła przez 12 godzin w błocie po kolana. Nie przesadzam - mówi Magdalena Popławska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zdjęcia do "Watahy" zakończyły się w połowie grudnia 2013. Premiera serialu przewidziana jest na ten rok.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wataha (serial) | Magdalena Popławska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje