Reklama

W rytmie serca

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Żmuda w coraz większych tarapatach!

W najbliższym odcinku pętla kłopotów, w które popadł Adam Żmuda (Mateusz Damięcki) będzie coraz bardziej się zaciskać... Weronika (Maria Dębska), nadal przekonana o jego niewinności, okaże się bezradna. I gdy do akt trafią wyniki badań DNA, będzie musiała przyjaciela zatrzymać.

Tymczasem w szpitalu zjawi się nagle Marek (Marcin Rogacewicz), prawdziwy oprawca Beniamina (Kamil Kula). Żołnierz wróci do Kazimierza, gdy lekarze zdiagnozują u jego córki poważną wadę serca.

Reklama

I znów stanie z Adamem twarzą w twarz... Czy Żmuda rozpozna w nim mężczyznę, który uratował mu życie przed klubem i... który skatował później Kozłowskiego?

Natomiast Maria (Barbara Kurdej - Szatan) zdecyduje się za to na rozmowę z Beniaminem, gdy tylko ranny odzyska przytomność. I poprosi, by nie zeznawał przeciwko Adamowi... nawet, jeśli to właśnie on go pobił.

- Porwałeś mnie. Więziłeś w piwnicy...

- Marysiu...

- Nie wymawiaj mojego imienia! Nie ma już Marysi, zniszczyłeś ją! Nienawidzę cię z całego serca.(...) Masz szansę chociaż raz zachować się przyzwoicie, odkupić to, co mi zrobiłeś... Nie mów policji, że to on. Powiedz, że nie widziałeś, nie pamiętasz, wszystko jedno!

Po spotkaniu z Kozłowskim Maria znów weźmie leki na uspokojenie, które tym razem ukradnie na oddziale.

Za to później, by zapomnieć o bólu... sięgnie po narkotyk, który dostała od Heleny (Aleksandra Domańska).

"W rytmie serca"  w niedzielę 31 marca o godzinie 20:00 w Polsacie


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje