Reklama

W rytmie serca

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16081
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"W rytmie serca“: Sensacyjne zwroty akcji

W trzecim sezonie "W rytmie serca“, który wystartuje w niedzielę 2 września o godzinie 20.05 w Polsacie, na drodze do szczęścia Marii (Barbara Kurdej-Szatan) i Adama (Mateusz Damięcki) stanie Beniamin (Kamil Kula). Weronika (Maria Dębska) straci dziecko. Poznamy też Piotra (Filip Bobek), brata Nowackiej i Agnieszkę (Magdalena Kumorek), siostrę Żmudy.


Reklama


W trzecim sezonie związek Adama i Marii ponownie zostanie wystawiony na ciężką próbę. Tym razem za sprawą zabójczo przystojnego Beniamina, który dowie się, że Biernacka rozpoczęła staż w szpitalu w Jabłonowie i postanowi zrobić jej niespodziankę. 

Któregoś pięknego dnia zostanie jej kolegą z pracy! Nie ucieszy to, rzecz jasna, doktora Żmudy, który od razu się zorientuje, że rywal nie wylądował w prowincjonalnym szpitalu w pokojowych zamiarach. Jego cel jest oczywisty: odbić mu Marysię! Żmuda tak łatwo się nie podda...

Trudne chwile czekają Weronikę (Maria Dębska). Po wybudzeniu się ze śpiączki odkryje, że straciła dziecko. Na szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie prokuratora Siedleckiego (Antoni Pawlicki), który definitywnie porzuci dla niej swoją rodzinę. 

Do Polski po latach życia w Kanadzie przyjedzie Agnieszka, siostra Adama. Będzie chciała porozmawiać ze swoim tatą Edwardem (Artur Żmijewski), który zmartwychwstał  10 lat po swoim pogrzebie. Spotkanie okaże się niemożliwe, bo Wilczyński po raz kolejny ucieknie przed mackami mafii. 


Zresztą na jaw wyjdzie, że słynny artysta wcale nie jest jej biologicznym ojcem! Dawno temu żona Wilczyńskiego wdała się bowiem w romans z jego przyjacielem księdzem Stanisławem (Mariusz Bonaszewki). Agnieszka to owoc ich wielkiej miłości...

Do akcji wkroczy też Piotr Nowacki brat Weroniki, były policjant, który ostatnio przebywał w więzieniu. Co ma na sumieniu?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje