W rytmie serca
Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Magdalena Lamparska zachwyca bez makijażu i w kostiumie kąpielowym

Wakacje oficjalnie rozpoczęte! Wiele gwiazd już teraz cieszy się urokliwymi zakątkami Polski. Swoimi zdjęciami z wyjazdów w ostatnim czasie podzieliła się między innymi Agnieszka Kaczorowska-Pela czy Marcelina Zawadzka. Teraz słonecznymi kadrami pochwaliła się także Magdalena Lamparska, czyli Alicja Szumil z "W rytmie serca"!

W tym roku większość z gwiazd zadowolić się będzie musiała wakacjami w Polsce. Wiele z nich już teraz wybrało się na urlop, a zdjęciami z wyjazdów chętnie dzielą się w sieci.

Do grona takich osób należy między innymi Agnieszka Kaczorowska-Pela, która od niespełna tygodnia przebywa nad polskim morzem.

Teraz na swoje wakacje wybrała się także Magdalena Lamparska. Aktorka, znana m.in. z seriali "W rytmie serca" czy "Niania w wielkim mieście" odpoczywa na Mazurach, skąd publikuje słoneczne kadry.

Lamparska bez makijażu

W internetowej galerii aktorki oprócz zdjęć w stroju kąpielowym pojawiła się także fotografia, na której Lamparska pokazała się swoim fanom w naturalnym wydaniu. Zdjęcie bez makijażu zachwyciło jej wielbicieli!

Reklama

"Włosy wysuszone wiatrem. Skóra umalowana słońcem. Nic więcej nie trzeba" - pisze pod najnowszym kadrem.

Prawdziwa Słowianka

"Uwielbiam Cię taką naturalną",

"Szczęśliwa i spełniona kobieta nie potrzebuje makijażu ani fryzury bo jej szczęście to najlepszy wizażysta i fryzjer",

"Naturalnie śliczna" - komentują internauci.

Pod postem kobiety pojawiło się także sporo komentarzy w obcych językach. Lamparska zdobywa w ostatnim czasie zagraniczną rozpoznawalność dzięki filmowi "365 dni", który dostępny jest  na Netflixie nie tylko w Polsce, ale także innych krajach.

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy