Reklama

W rytmie serca

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 6115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Edyta Olszówka została gwiazdą rocka!

W 2. odcinku nowego serialu Telewizji Polsat "W rytmie serca" do doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki) zgłosi się - niegdyś bardzo popularna, a dziś nieco już zapomniana - gwiazda rocka. W roli Katrin, która w Kazimierzu przygotowywać się będzie do swego pierwszego od wielu lat koncertu, zobaczymy Edytę Olszówkę.

Katrin - wokalistka rockowa, która lata świetności już dawno ma za sobą, ale wciąż marzy o powrocie na estradę - zrobi na Adamie wielkie wrażenie. Kobieta zgłosi się do niego, by błagać o pomoc...

Reklama

- Niech mnie pan od nich zabierze! To, co czuję, to jest niekończący się koszmar! Boję się! - powie lekarzowi i doda, że mąż regularnie ją... podtruwa.

Żmuda skieruje dawną gwiazdę rocka na badania, a kiedy zobaczy ich wyniki, zorientuje się, że mówiła prawdę.

- Szatańska mieszanka - narkotyki i leki otępiające... Euforia, potem apatia i stany lękowe - jej życie to piekło! - stwierdzi Adam i postanowi pomóc swej pacjentce uwolnić się od męża i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Kilka dni później Katrin będzie w o wiele lepszym stanie fizycznym i psychicznym niż w chwili, gdy po raz pierwszy przyszła do przychodni i wyznała doktorowi Żmudzie, że mąż podaje jej leki, po których bardzo źle się czuje. Gwiazda zaprosi Adama, pielęgniarkę Marię Biernacką (Barbara Kurdej-Szatan) i doktora Roberta Nowakowskiego (Piotr Polk) na kameralny koncert, który odbędzie się w Kazimierzu. Podczas występu Katrin dojdzie do niespodziewanych... oświadczyn. Nowakowski wejdzie w pewnej chwili na scenę i oficjalnie poprosi Marię, by została jego żoną!

Edytę Olszówkę zobaczymy w roli dawnej gwiazdy rocka w niedzielę 10 września. Aktorkę oglądać też będziemy jesienią jako Ewę Kobylicką w 18. serii "Ojca Mateusza" (emisja na antenie TVP1 w czwartki począwszy od 31 sierpnia). Na początku przyszłego roku zobaczymy ją natomiast w jednej z głównych ról w obyczajowym filmie o miłości "Plan B" Kingi Dębskiej.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje