W rytmie serca

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16164
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Adam w więzieniu!

Jedna z pacjentek sfabrykowała dowody i oskarżyła Adama o próbę gwałtu. A w najbliższą niedzielę... doktor Żmuda trafi do więzienia!


Adam (Mateusz Damięcki) zostanie aresztowany przez Weronikę (Maria Dębska) oraz Szarka (Dariusz Toczek) i to na oczach rodziny. Grześ (Borys Wiciński) będzie w szoku, podobnie jak Agnieszka (Magdalena Kumorek):

- Przecież wiecie, że Adam nic nie zrobił!

Jednak Szarek rzuci tylko:

- Decyzja sądu... Mamy związane ręce!

I chwilę później doktor Żmuda zniknie w policyjnym radiowozie... Po dotarciu do więzienia, Weronika spróbuje lekarza pocieszyć.

- To miejsce jest jednym z najłagodniejszych... Mogło być naprawdę dużo gorzej. Będziesz tu miał dużą swobodę...

Tymczasem doktor Zych (Piotr Fronczewski) odwiedzi Marię (Barbara Kurdej - Szatan), gotów na wszystko, by podnieść przyjaciółkę na duchu.

Reklama

- To areszt tymczasowy... Teraz będziemy walczyć o jak najszybszy proces! Udowodnimy jego niewinność. Prawda zawsze wychodzi na wierzch!

- Chcę w to wierzyć, ale...

- Żadnych "ale"! Na słabych nie trafiło. Adam sobie poradzi - o niego w ogóle się nie martwię i ty też nie powinnaś! To, co możesz teraz dla niego zrobić, to zadbać o siebie... Nie jesteś sama, słyszysz?

Czy Maria posłucha rady szefa i odzyska nadzieję? I co spotka Adama w więzieniu? Odpowiedź w niedzielę ,14 października o godz. 20:00 Polsacie!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy