Reklama

W rytmie serca

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tamara Arciuch opublikowała w sieci urocze zdjęcie z małą pociechą!

Tamara Arciuch opublikowała w swojej internetowej galerii wyjątkowe zdjęcie. Jakiś czas temu aktorka została "mamą" czworonożnego maleństwa - szczeniaka o imieniu Fufka. Najnowszy kadr z małą pociechą skradł serca internautów.

Tamara Arciuch znowu została mamą?

Aktorka filmowa i teatralna, polskim widzom znana z takich produkcji jak "Halo Hans" czy "Niania", prywatnie jest mamą trójki dzieci. Najstarszy z nich - 21-letni Maksymilian - jej owocem związku kobiety z Bernardem Szycem. Obecnie Arciuch związana jest z Bartłomiejem Kasprzykowskim, z którym doczekała się dwójki dzieci: Michała i Nadii.

Reklama

Niedawno rodzina aktorów znowu się powiększyła! Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie psem - szczeniakiem Maltipoo o imieniu Fufka. Teraz do jej internetowej galerii trafił uroczy kadr z czworonożnym przyjacielem, który Arciuch opatrzyła zabawnym opisem:

"Myślałam ,że zakończyłam już wychowanie bejbików... a tu proszę...".

Szczeniak skradł serca internautów! Pod postem z małą pociechą pojawiło się mnóstwo komentarzy. Masa komplementów tym razem kierowana jest nie w stronę aktorki, a jej czworonożnego maleństwa! Trzeba przyznać, że Fufka jest naprawę urocza!

"Ale cudo",

"Sama słodycz",

"Ojejku jaki słodziak",

"Cudowny widok",

"Malutkie cudeńko. Rozczulająca chwila" - komentują fani aktorki.


Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje