Reklama

W rytmie serca

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16081
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialu o Zenku jednak nie będzie?

Jeszcze kilka dni temu Krzysztof Czeczot, czyli Mario z "W rytmie serca" i niezapomniany Maciek Szymczyk z "BrzydUli", był niemal pewny, że zagra w serialu o Zenku Martyniuku, w którego miał już okazję wcielić się w filmie "Zenek". Aktor najprawdopodobniej będzie musiał jednak obejść się smakiem... Dlaczego?

Wszystko wskazuje na to, że serial o królu disco polo, do wyprodukowania którego przymierza się od pewnego czasu Jacek Kurski, jednak nie powstanie. Powód? Właśnie okazało się, że Polacy wcale nie szturmują kin wyświetlających film "Zenek", czyli pierwszą filmową produkcję Telewizji Polskiej, w której w rolę Zenka Martyniuka wcielili się aż dwaj aktorzy - Jakub Zając i Krzysztof Czeczot. 

Reklama

O wiele więcej osób - jak wynika z porównania liczby sprzedanych biletów - chce oglądać na ekranach romantyczne historie o pięknych i bogatych ludziach, którzy rozpalają zmysły. 

Historia życia Zenona Martyniuka, choć bezsprzecznie ciekawa, nie jest tak porywająca jak np. opowieść o młodej kobiecie więzionej w luksusowej rezydencji przez superprzystoniaka stojącego na czele sycylijskiej mafii...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje