W głębi lasu

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 96
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W głębi lasu": Wiktoria Filus zachwyca na Instagramie

Kim jest młoda aktorka, znana z serialu "W głębi lasu"? Wiktoria Filus wydaje się być aktorskim odkryciem roku. Na Zachodzie jest już o niej głośno!

Wiktoria Filus wcieliła się w postać młodej Laury w drugim polskim serialu Netflixa "W głębi lasu". Produkcja powstała na podstawie powieści Harlana Cobena.

Młoda aktorka dała się widzom poznać także w filmie "Sala samobójców. Hejter". O Wiktorii jest już teraz głośno za granicami Polski.

"W głębi lasu" przez kilka tygodni utrzymywało się w Top 10 najchętniej oglądanych seriali w serwisie Netflix, a i recenzje produkcji były w większości pozytywne.

W mediach społecznościowych Wiktoria Filus jest coraz częściej aktywna. Zamieszcza zdjęcia z wycieczek, planu czy sesji fotograficznych. Ostatnio pochwaliła się, że skończyła studia na Wydziale Aktorskim łódzkiej Filmówki.

Reklama

Jej profil na Instagramie cieszy się sporą popularnością, a jej foty komentują fani z całego świata.

"Loved your job at the woods! Congrats!" ("Podobała mi się twoja rola ‘W głębi lasu’! Gratulacje").

"Incredible series. we're right in the middle of watching it now. congrats on some stellar work. actors, writers, director, all of them.so well-done". ("Niesamowity serial. Jesteśmy w połowie. Świetna robota. Aktorzy, scenarzyści, reżyserzy. Brawo").

Congratulations, you did a fantastic job on young Laura ("Gratulacje. Fantastycznie poradziłaś sobie jako młoda Laura")

Best Series ever but i can‘t believe the end!! there has to be Season 2!! (Najlepszy serial. Musi być drugi sezon").

A co o pracy na planie serialu mówi młoda aktorka?

"Miałam jedno spotkanie z Agnieszką Grochowską, kiedy ją poznałam po raz pierwszy. To była próba charakteryzacji i tam tworzyłyśmy obraz nastoletniej i dorosłej Laury. Przerodziło się to w rozmowę o postaci, o scenariuszu z reżyserami oraz producentką.

Obserwowałyśmy się nawzajem z Agnieszką i miałyśmy niewiele czasu, ale próbowałyśmy wspólnie stworzyć taką logiczną całość, żeby "połączyć" nastoletnią oraz dorosłą Laurę. Padały różne pomysły, jak np. blizna pod okiem; że Laura na obozie zraniła się, a blizna po tej ranie będzie jej towarzyszyć przez całe życie na twarzy. To też trochę metaforyczne".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy