Reklama

W-11 Wydział Śledczy

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1162
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ujawniamy tajemnice najnowszego sezonu "W-11 Wydział Śledczy"

W nadchodzącym sezonie na widzów serialu czeka mnóstwo różnorodnych śledztw i akcji poprowadzonych przez komisarzy z W-11. Wśród nich znajdą się sprawy dotyczące zabójstw nie tylko dla zemsty, czy zysku, ale i popełnianych dla zdobycia sławy. Poruszające historie nastolatków wplątanych w niebezpieczne układy. Rodzinne dramaty rozgrywające się w zaciszach domowych, jak również wydarzenia znane z pierwszych stron gazet.

 

Reklama


Na jednym z osiedli zostaje postrzelona młoda kobieta. Zaraz po przyjeździe policji pada kolejny strzał, którego ofiarą jest młody chłopak. To on wydaje się być celem zabójcy. Tymczasem ktoś strzela do policyjnego balistyka. Policja organizuje na osiedlu centrum dowodzenia, pojawia się także brygada antyterrorystów, a sprawę relacjonują media. Wkrótce policja ustala kto i dlaczego postanowił zabijać... Sprawę tę poprowadzą komisarze Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba oraz Anna Palka i Rafał Kopacz.

Kolejna historia pokazuje dramat matki, która twierdzi, że jej piętnastoletnia córka została porwana. Prowadzący śledztwo Anna Potaczek i Maciej Dębosz odkrywają, że nastolatka nawiązała w Internecie kontakt z grupą rówieśników. Zaniedbane przez rodziców dzieciaki uważają, że są elfami i należą do innego świata. Ta sprawa nie znajdzie niestety szczęśliwego zakończenia.

Z przerażającą tragedią rodzinną zmierzą się Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Z domu znika biznesmen, członek rady miasta. Początkowo trop prowadzi do mężczyzn, którzy grozili mężczyźnie chcąc wyegzekwować długi. Tymczasem policja dokonuje makabrycznego znaleziska. W rzece ktoś zatopił worki z poćwiartowanym ciałem poszukiwanego. Zeznania świadków sugerują, że mężczyzna był despotą i znęcał się nad rodziną. Komisarze postanawiają bliżej przyjrzeć się jego żonie i dzieciom...

Z trudną sprawą, bo dotyczącą krzywdy dziecka, będą mieli do czynienia Anna Palka i Rafał Kopacz. W centrum miasta ktoś ciężko pobił ośmioletnią dziewczynkę. Świadkowie zeznają, że dziecko żebrało. Policja ustala, że dziewczynka pochodzi z patologicznej rodziny i być może do nagabywania obcych na ulicy zmuszał ją ojciec. Tymczasem dalsze śledztwo odkrywa, że nie była jedynym dzieckiem zmuszanym do zarabiania na ulicy. Kto zajmuje się tym procederem i jest zdolny do skrzywdzenia dziecka?

Emisja nowych odcinków serialu "W-11 Wydział Śledczy", od poniedziałku do piątku o godz. 20.45, począwszy od 2 września.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: W-11 Wydział Śledczy | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje