W-11 Wydział Śledczy
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ruszają do akcji

Już 16 lutego TVN pokaże nowe odcinki "Detektywów". Marzena Fliegel, Maciej Friedek i Krzysztof Dziób w kilku sprawach będą musieli zwrócić się o pomoc do kolegów z "W-11".

Detektywi codziennie pracują nad sprawami, które wpływają do ich biura. Tej wiosny zmierzą się z nowymi zleceniami, często pozornie błahymi, ale jak się okaże w toku śledztwa, poważnymi i niebezpiecznymi.

Niejednokrotnie zdarza się, że w trakcie realizacji zlecenia ofiarami padają sami pracownicy biura. W odcinku "Szalona miłość" asystentka biura Roksana Roguś zostanie zaatakowana przez obsesyjnie zakochanego w córce klientki Latynosa. Z kolei Marcin Haliniak w trakcie obserwacji klienta stanie się jednym z zakładników podczas napadu na bank. Jak poradzi sobie w tej niebezpiecznej sytuacji, zobaczymy w odcinku "Bankowe małżeństwo".

Reklama

Poznamy także historię nastoletnich grafficiarzy. Członek tej grupy, tytułowy "Dawid", planuje samodzielną grafficiarską akcję. Wkrótce znika i nikt nie wie co się z nim dzieje. Sprawę poprowadzi Maciek Friedek.

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy