Viaplay: Seriale
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Finał popularnego serialu. Aktorzy dziękują fanom

21 maja 2024 roku stacja ABC wyemitowała finałowy odcinek serialu "The Good Doctor". Jego gwiazdy opublikowały w mediach społecznościowych wiadomości, w których podsumowały czas spędzony na planie produkcji. Aktorzy podziękowali także fanom za siedem wspólnych lat.

"The Good Doctor" opowiada o Shaunie Murphym (Freddie Highmore), autystycznym chirurgu, który rozpoczyna pracę w prestiżowym serialu w San Jose w Kalifornii. Serial jest amerykańską adaptacją koreańskiego formatu. Pierwszy odcinek został wyemitowany 25 września 2017 roku. Produkcja doczekała się siedmiu sezonów.

"The Good Doctor": Gwiazdy dziękują fanom

Will Yun Lee, który od pierwszego sezonu wcielał się w doktora Alexa Parka, opublikował na swoim Instagramie kadr z ostatniej sceny finału, na którym są obecni członkowie głównej obsady serialu. "Dziękuję wszystkim, którzy oglądali siedem sezonów 'The Good Doctor' i ostatni odcinek zeszłego wieczoru. Piękny czas, program i podróż. Będę tęsknił za naszą serialową rodziną, obsadą i ekipą. Odmeldowują się z miłością" - napisał aktor.

Reklama

Z kolei Christina Chang, która wcieliła się w doktor Audrey Lim,  zamieściła w relacji na swoim profilu w Instagramie zdjęcie, na którym dowiaduje się, że właśnie zakończyła prace nad swoją ostatnią sceną w serialu. Finał oglądała razem z Fioną Gubelmann, czyli doktor Morgan Reznick, o czym także poinformowała w mediach społecznościowych.

Paige Spara, która od pierwszego sezonu wcielała się w Leę, sąsiadkę, a później dziewczynę i żonę Shauna, napisała w swojej relacji: "Dziękuję za siedem zmieniających życie lat". 

"Żegnajcie, trzymacie się i dziękuję" - przekazał Chuku Modu, który wystąpił w pierwszym i siódmym sezonie jako doktor Jared Kalu. 

Kayla Cromer, która dołączyła do obsady w finałowym sezonie, zamieściła na swoim profilu długą wiadomość. Aktorka wcieliła się w autystyczną studentkę medycyny, która jest zafascynowana Shaunem. Cromer napisała, że rola w serialu była wspaniałym doświadczeniem i żałuje, że nie mogła cieszyć się nią nieco dłużej. 

W rozmowie z portalem People z marca 2024 roku Highmore przyznał, że jest dumny ze swojej pracy przy serialu. "Mam nadzieję, że w jakiś mały, maleńki sposób pomogliśmy zerwać ze stereotypami dotyczącymi autyzmu. To rzecz, która napawa mnie dumą, która zawsze była naszym celem i intencją" - przyznał aktor. 

W Polsce siedem sezonów serialu "The Good Doctor" można oglądać na platformie Viaplay. Jego odcinki są także dostępne na Netfliksie i Prime Video. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Good Doctor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy