Reklama

V

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 70
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Obcy atakują

"Goście" to jedna z najbardziej widowiskowych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Trzymający w napięciu remake kultowego serialu z lat 80, który ma na swoim koncie nominacje do Emmy oraz nagrody People's Choice Award, debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 30 września.

Potężne statki kosmiczne pojawiają się pewnego dnia nad 29 największymi miastami na świecie. Na ich pokładzie do naszego świata przybywają kosmiczni goście. Jak zapewnia ich piękna i charyzmatyczna przywódczyni Anna (Morena Baccarin) kosmici mają pokojowe zamiary, a w zamian za możliwość skorzystania z ziemskich surowców gotowi są podzielić się z ludźmi swoją zaawansowaną technologią i wiedzą. Większość z ziemian wita ich z radością, ale są i tacy, którzy wątpią w czyste intencje kosmicznych gości.

Reklama

Agentka FBI Erica Evans (Elizabeth Mitchell) odkrywa, że przybysze już od kilkudziesięciu lat przebywają na Ziemi, gdzie obecnie kontrolują większość rządów, instytucji religijnych i potężnych korporacji. Ich przybycie jest jedynie ostatnią częścią wielkiego planu, którego celem jest podbój naszego świata.

Erica dołącza do ruchu oporu, który staje do nierównej walki z przeważającą siłą obcych. W wojnie o przyszłość świata wspiera ją Ryan (Morris Chestnut) - agent kosmitów, który po wielu latach przebywania w naszym świecie rozwinął w sobie ludzkie uczucie i teraz pragnie ocalić Ziemię przed zagładą.

Niestety, walka nie będzie łatwa. Kiedy dzięki technologii kosmitów zostaje wyleczonych wiele chorób, które przez tysiące lat zabijały ludzi, poparcie dla gości na świecie jest nieograniczone. Ich wielbicielem i zwolennikiem jest nawet syn Eryki - Tyler (Logan Huffman)...

Serial "Goście" na DVD zadebiutuje już 30 września. W wydaniu na płytach obok 12 odcinków cyklu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje