Reklama

Uwikłani

Ocena
serialu
5,5
Przeciętny
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Uwikłani": Nowy serial kryminalny TVP1 z plejadą gwiazd!

Serial zrealizowano na podstawie popularnego W Niemczech formatu "In Gefahr". Fabuła każdego odcinka to zamknięta historia.


Reklama


Co jeszcze wyróżnia "Uwikłanych" spośród wiosennych nowości? Na pewno to, że w każdym spośród dziewięciu 45-minutowych odcinków będziemy mieli okazję śledzić losy innego bohatera. Dzięki temu w kolejnych odcinkach zobaczymy prawdziwą śmietankę serialowych gwiazd, w tym też osoby dotychczas nie kojarzone z kryminałami, jak np. Annę Muchę. Poza nią pojawią się też m.in.: Łukasz Garlicki, Olga Frycz, Katarzyna Warnke, Michał Meyer, Marieta Żukowska czy Marcin Bosak.

Niewinny flirtFabuła każdego odcinka "Uwikłanych" ma przedstawia losy bohatera wplątanego w przestępstwo, który walczy o sprawiedliwość. W pierwszym odcinku widzowie śledzić będą losy Tomasza, który budzi się w łóżku z kochanką i dowiaduje się, że zabił człowieka.

W drugim prześledzimy, jak niewinny flirt w kancelarii przeobraża się w obsesję. W innym pojawi się Joanna będąca świadkiem zabójstwa swojej sąsiadki, którą później widzi żywą.


Bohaterką piątego odcinka będzie zaś niedoświadczona policjantka Iza, która zostaje zawieszona za strzelanie do przestępcy.

Za zachodnią granicąPoszczególne części "Uwikłanych" wyreżyserowali Olga Chajdas, Łukasz Wiśniewski i Anna Jadowska. Realizacją formatu zajęła się firma Constantin Entertainment, która produkuje ten serial też dla stacji Sat. 1 w Niemczech. Tam zadebiutował on w sierpniu 2014 roku. Obecnie niemiecki kanał emituje 2. sezon.

msob

Dowiedz się więcej na temat: Uwikłani

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje