Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 647
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zakochałam się w Polaku

Elena Leszczyńska nie miała problemu z przeprowadzką do Polski, bo od dziecka często zmieniała miejsce zamieszkania. - Teraz podróżuję z mężem - mówi.

Za co lubi Pani Oksanę z serialu „Usta Usta”’?

Reklama

– Za szczerość i odwagę.

Prywatnie też jest Pani tak odważna i szczera?

– Chyba mniej odważna, chociaż z drugiej strony, jak pomyślę, że teraz siedzę tu przed Panią i mówię po polsku o roli w polskim serialu, to... chyba nie jest tak źle z moją odwagą.

No właśnie, jak rosyjska aktorka trafiła do Warszawy?

– Na studiach zakochałam się w Polaku, Tomaszu Leszczyńskim, który uczył się w Akademii Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. Pobraliśmy się i przyjechałam do Polski. Podróże i przenoszenie się do innego kraju nie stanowią dla mnie problemu. Od dzieciństwa często zmieniałam miejsce zamieszkania ze względu na pracę taty. Teraz podróżuję z mężem, który zajął się reżyserią. Ostatnio pracował w Tibilisi.

Zakochała się Pani także w Warszawie?

– Tak. Mieszkam w uroczym miejscu, niedaleko Łazienek. Tu jest mój dom, rodzina, znajomi. Dobrze się tu czuję. Najtrudniej było na początku, kiedy nie miałam pracy i grona przyjaciół.

Obecnie gra Pani w dwóch serialach, ale przez akcent jest Pani skazana na pewien typ ról.

– Niestety. Ale Oksana mówi gorzej po polsku niż ja prywatnie.

Co się wydarzy u Oksany?

– Przez pewien czas Oksana interesowała się Piotrem (Wojciech Mecwaldowski). Nic z tego jednak nie wyszło. Teraz w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna, którego pozna w fitness klubie. Gra go Lesław Żurek, z którym już wcześniej pracowałam między innymi. w filmie „Mała Moskwa”.

A jak ułożą się jej relacje z pracodawcami?

– Małżeństwo Kornackiech rozpada się. Oksana będzie więc niezbędna i do opieki nad dziećmi, i jako ktoś, z kim można pogadać. To kobieta przebojowa, pełna energii. Jak przebywa się w towarzystwie takiej osoby, to już sama jej aura działa pozytywnie na innych.

Rozmawiała Ewa Modrzejewska

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Usta usta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje