Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 647
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Usta Usta": Sensacja! Wraca kolejny serial TVN. W obsadzie Paweł Wilczak

Tego w TVN jeszcze nigdy nie było! Stacja w jesiennej ramówce pokaże aż dwa wznowione seriale! Po "BrzdUli" przyszedł czas na przywrócenie kolejnego hitu. ​W tym roku minęło 10 lat od premiery serialu "Usta Usta", w którym jedną ze swych popisowych kreacji stworzył Paweł Wilczak. Aktora ostatnio bardzo rzadko mamy okazję oglądać na małym ekranie, ale wkrótce się to zmieni, bo gwiazdy hitowej produkcji znów spotkają się na planie, co potwierdziła Sonia Bohosiewicz.


Rola Adama Dawidzkiego w serialu "Usta Usta" była kolejnym (po Marku Zbieciu z "Na dobre i na złe", Tomku w "Kasi i Tomku" i Romanie w "Facetach do wzięcia") serialowym wcieleniem Pawła Wilczaka, w którym udowodnił, że ma niezwykły talent... komediowy i potrafi rozkochiwać w sobie widzów.

Reklama

Niestety, od 2011 roku, czyli od zakończenia zdjęć do produkcji TVN, aktor bardzo rzadko przyjmował nowe role. W ciągu ostatniej dekady zdecydował się zagrać w jedynie w dwóch serialach (Jacka Lisowskiego w "Regułach gry" i Andrzeja Brejdela w "Ultraviolecie") oraz zaledwie trzech filmach kinowych. W zeszłym roku wrócił na duży ekran: stworzył wielką kreację w "Panu T.", za którą otrzymał nominację do Orła 2020 za najlepszą główną rolę męską. Na premierę wciąż czeka "Żużel" Doroty Kędzierzawskiej, w którym zobaczymy go obok m.in. Tomasza Ziętka i Mateusza Kościukiewicza.

Paweł Wilczak postanowił jednak wrócić do pracy na pełnym etacie. Zgodził się wystąpić w kontynuacji serialu "Usta Usta", który reaktywowała stacja TVN. To, że zdjęcia do nowych odcinków opowieści o trzech parach i wielu smakach miłości właśnie się rozpoczęły, zdradziła Sonia Bohosiewicz, czyli niezapomniana Iza Nowak. Aktorka pochwaliła się, że pracuje już nad rolą... Izy.

- Za dużo nie zdradzę, ale moja postać ma na imię... jak? Iza - wyznała w filmiku, który zamieściła na Instagramie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje