Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To ona lśni najjaśniej!

Sonia Bohosiewicz, czyli Iza Nowak z "Usta Usta", zdobyła w środę nagrodę Aktorka Roku Glamour.

Glamour to w dosłownym tłumaczeniu urok, czar, magia, splendor, blask. Pojęcie glamour to jedno z tych pojęć, którego do końca nie da się zdefiniować jednoznacznie. Być glamour oznacza po prostu... lśnić! Podczas uroczystej gali Kobieta Roku Glamour, która odbyła się w środę w Zamku Ujazdowskim, uznano, że najjaśniej lśniącą aktorką w Polsce jest Sonia Bohosiewicz. W wyścigu o to zaszczytne miano Sonia pokonała Magdalenę Boczarską, czyli Lolę z "Czasu Honoru", Magdalenę Schejbal, czyli Ewę Drawską ze "Szpilek na Giewoncie", Olgę Frycz, czyli Marysię z "Życia nad rozlewiskiem", i Weronikę Rosati, czyli Rojzę z "Czasu honoru".

Reklama

Kiedy Sonia Bohosiewicz pojawiła się na czerwonym dywanie przed Zamkiem Ujazdowskim, nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie ona najbardziej zasługuje na miano Aktorki Glamour Roku. Gwiazda serialu "Usta Usta" wyglądała przepięknie. Urodą i elegancją przyćmiła nawet samą Dodę!

Nie była oczywiście jedyną znaną z seriali gwiazdą, która tego wieczoru przyciągała wzrok obecnych na gali panów. Obok niej na czerwonym dywanie pojawiły się także nominowane do nagrody Magda Schejbal i Weronika Rosati oraz Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Joanna Konieczna z "Chichotu losu", i Sylwia Gliwa, czyli Maria z "Klanu".

Która z nich podoba się Wam najbardziej? Zajrzyjcie do naszej galerii i sami dokonajcie wyboru najjaśniej lśniącej gwiazdy!

Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje