Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 624
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sex, drugs and jogging…

Każdy stały, długi związek ma to do siebie, że potrafi się w niego wkraść nuda i irytacja. Dopadło to również Adama (Paweł Wilczak) i Julię (Magda Różczka).

Bezceremonialne zachowanie Adama zaczyna coraz bardziej irytować jego partnerkę. Wraz z sąsiadką Emilią (Marina Łuczenko) postanawia więc uprawiać jogging, żeby na chwilę uwolnić się od Adama. Ten zdradza jednak wyraźne zainteresowanie młodą i atrakcyjną dziewczyną…

Reklama

Agnieszka (Magda Popławska), chcąc ratować nadwątlony związek, namawia Krzysztofa (Marcin Perchuć) na wizytę w poradni małżeńskiej. Krzysztof w końcu ulega, choć ma w tym ukryty cel… W roli terapeutki gościnnie wystąpi niezastąpiona Bożena Dykiel.

Nowakowie (Sonia Bohosiewicz, Wojtek Mecwaldowski) zapadają się w rutynowe życie przed telewizorem, aż w końcu Iza rzuca pomysł weekendowego szaleństwa: oddzielnie chłopcy, oddzielnie dziewczyny.

Panie wybierają się więc na imprezową noc. Z klubu przenoszą się do mieszkania koleżanki, która zorganizowała imprezę, żeby uczcić swój rozwód. Na imprezie jest dużo muzyki, alkoholu i mężczyzn, a to niebezpieczna mieszanka.

Panowie też uderzają w miasto na szaloną noc pełną przygód. Sentymentalny powrót do lat młodości skończy się oskarżeniem o złamanie prawa i kilkoma solidnymi ciosami… Będzie się działo!

To i jeszcze więcej w szóstym odcinku serialu "Usta Usta" już w najbliższą sobotę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje