Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 647
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowy przewodnik

Sprawdźcie, co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu w serialach!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Reklama

Miłość nad rozlewiskiem

(11) Barbara i Tomasz wracają z Barcelony. Uradowana Kaśka przygotowuje leśniczówkę na przyjazd pary. Janusz kontynuuje terapię. W liście do Małgosi wyznaje, że bardzo za nią tęskni. Kobieta uświadamia sobie jednak, że w jej życiu nie ma dla niego miejsca. Postanawia wrócić do Warszawy.

Ludzie Chudego

(9) Tadeusz, Marian i Łukasz dostają kolejne zadanie. Mają obserwować mężczyznę podejrzanego o przestępstwa gospodarcze. Rutynowa akcja przybiera zaskakujący obrót. Tymczasem Barbara chwali się nowym chłopakiem, który jest aktorem. Wraz z Lolą i Teresą postanawiają odwiedzić go na planie filmowym.

CSI: Miami

(151) Mała Sophie Walsh zostaje porwana. Caine i jego zespół wszczynają śledztwo w tej sprawie. Wkrótce porywacze kontaktują się z ojcem dziewczynki i żądają okupu. Calleigh przekonuje rodziców, by nie reagowali. Tymczasem dzięki testom DNA Natalia ustala, że ojcem Sophie nie jest mąż jej matki, ale sąsiad rodziny.

Usta usta 3

(8) Krzysztof nie może się skontaktować ze swoją prawniczką. Przychodzi do jej biura, by prosić o wybaczenie. Lena i Piotrek próbują ratować swój związek. Oksana staje się coraz bardziej troskliwa w stosunku do Darka. Mężczyzna wyjeżdża służbowo wraz z Leną i znajomymi z fitness clubu. Dzień pracy wieńczy szalona impreza.

(36) Władek spotyka się w parku z Rudą. Dziewczyna jest rozczarowana jego zachowaniem. Na skutek intryg Tadeusza, który próbuje odwrócić od siebie podejrzenia, ojciec Bronka zostaje uznany za niemieckiego szpiega. Podziemie wydaje na niego wyrok. Mają go wykonać Władek i Tadeusz.

Dr. House

(130) Po nocy spędzonej w towarzystwie Foremana i Wilsona House budzi się w łóżku syna sąsiadów. Jest zdezorientowany. Tymczasem jego zespół diagnozuje pana młodego, który tuż przed ożenkiem stracił głos. Okazuje się, że poddał się on terapii, która miała wyleczyć go z homoseksualizmu.

Ranczo

(1) Lucy, Amerykanka polskiego pochodzenia, dziedziczy dworek w podlaskiej wsi Wilkowyje. Posiadłość jest zrujnowana. Miejscowy wójt ma nadzieję kupić ją za bezcen. Lucy przyjeżdża z Nowego Jorku, by obejrzeć dom. Ku zaskoczeniu sąsiadów, po nocy spędzonej w rodzinnym majątku Amerykanka postanawia w nim zamieszkać. 55 min (2) Wójt próbuje wmówić Lucy, że w dworku straszy. Używa do tego nagrania z upiornymi jękami. Ma nadzieję, że przerażona Amerykanka opuści Wilkowyje. Na pomoc Lucy przybywają proboszcz oraz Kusy. Wspólnie odkrywają prawdę o intrydze. Urzędnik w ramach zadośćuczynienia musi przeprowadzić remont dworku.

Siostry

(10) Nocą do domu zakonnic zakrada się staruszek w mundurze z 1939 roku. Przedstawia się jako sierżant Filipek. Ostrzega przed atakiem Niemców i wywołuje zamieszanie, wyciągając karabin. Siostra Prudencja zleca Lukrecji i Klarze zbadanie sprawy pana Filipka.

(11, 12) Do miasteczka przybywa 18-letni Dawid. Wieszczy koniec świata i próbuje przejąć dom sióstr, podając się za spadkobiercę pani Idalii. Pan Józef nie może pogodzić się z tym, że zasadzone przez niego drzewa zostaną wycięte.

(13-ost.) Róża przyjeżdża z daleka, by odwiedzić młode małżeństwo. Zostaje chłodno przyjęta. Ulega wypadkowi i trafia pod opiekę zakonnic. Zachowuje się wobec nich opryskliwie. Wkrótce siostry poznają jej smutną historię.

Janosik

(2) Napad zbójników na dwór kończy się niepowodzeniem. Między Jakubkiem a Janosikiem, który go potępia, dochodzi do konfliktu. Jedynym sposobem na rozwiązanie sporu jest pojedynek. W zaciętej walce zwycięża młody góral. Teraz on zostaje harnasiem. (3) Hajducy planują zasadzkę na zbójników. Przebierają się za górali i napadają na kupców. Janosik każe rozbójnikom przywdziać mundury żołnierzy. Dochodzi do starcia. W rezultacie towary padają łupem dzielnego górala. (4) Podczas przejażdżki hrabia Horvath zauważa Marynę. Rozkazuje, by piękną góralkę natychmiast sprowadzono do zamku. Wieść o porwaniu dziewczyny Janosika szybko dociera w góry. Zbójnicy ruszają jej na pomoc.

rodzinka.pl

(19, 20) Nadchodzi jesień. Tomek nie chce więcej zakładać niemodnej kurtki. Kuba z kolei zapowiada rodzicom, że nie będzie nosić ubrań po kuzynie. Najmłodszy Kacperek jest załamany, ponieważ znów dostał odzież po starszym bracie. Natalia postanawia znaleźć ochotnika, który uprzątnie suche liście z ogrodu.

Kariera Nikodema Dyzmy

(3, 4) Dyzma zostaje wysłany do Warszawy ze specjalną misją, którą wypełnia z właściwym sobie sprytem. Kuniccy są z niego bardzo zadowoleni. Nikodema martwi jedynie Kasia, która jest zazdrosna o panią Ninę. Wkrótce Dyzma otrzymuje telegram od premiera.

(10) Rolnik Ciechan domaga się odszkodowania od Napierskiego. Twierdzi, że jego zakład zanieczyszcza wodę w rzece. Gdy Ciechan przegrywa sprawę w sądzie, ktoś zaczyna szantażować Napierskiego ujawnieniem jego romansu, jeśli nie uruchomi oczyszczalni. Mężczyzny nie stać na inwestycję. Prosi o pomoc księdza Mateusza.

Przepis na życie

(9) Andrzej dowiaduje się, że jego była żona jest pacjentką Beaty. Boi się wyjawić kochance prawdę. Anka zabiera Manię na zakupy. Gdy nastolatkę zaczepia obcy mężczyzna, jej matka rzuca się na niego. Zatrzymuje ją policja. Jerzy pomaga Ance wybrnąć z tarapatów i jedzie z nią na koncert Poli. Maciek nie jest z tego zadowolony.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje