Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 697
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pies zmasakrował twarz polskiej aktorki! Do dziś nie wróciła do pracy

W maju tego roku Aleksandra Prykowska, widzom znana m.in. z seriali "Pierwsza miłość", "Usta Usta" czy "Ślad", została dotkliwie pogryziona przez psa, którego adoptowała ze schroniska na Paluchu. Jak dziś wygląda życie aktorki?

"Rozpoczęłam leczenie moich blizn w klinice. Doktor Marek Wasiluk wytłumaczył mi, co na mojej twarzy zostało uszkodzone. Wykonałam pierwsze zabiegi i cierpliwie czekam na rezultaty. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła nosić okulary, nie czując bólu i że nie będą mi się one zsuwać. Obiecałam, że pokażę Wam moją drogę powrotu do zdrowia. Przezwyciężam wstyd i dzielę się z Wami moim doświadczeniem. Chcę jak najszybciej wrócić do pracy, nie oglądając się wstecz" - na początku lipca napisała na Instagramie Prykowska.

Reklama

Aktorka od miesiąca zamieszcza swoje fotografie, często dodając do nich motywacyjne cytaty i zapewniając fanów, że wciąż walczy o siebie.

Dodała także wpis przedstawiający fragment tekstu, mówiący o adopcji zwierząt, jaki po jej wypadku ukazał się w "Polityce". Aktorka cieszy się, że jej osobisty dramat stał się przyczyną do poruszenia ważnego tematu, jakim jest proces adopcyjny psów w Polsce i za granicą.

Ostatnie fotografie gwiazdy świadczą o tym, że leczenie blizn skutkuje. Na twarzy Prykowskiej nie widać już szpecących śladów po ugryzieniach, jednak aktorka cały czas jest pod opieką kliniki.

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje