Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 592
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mecwaldowski i Wilczak na wspólnym piwku?

Kłęby dymu, muzyka i przyciemnione klubowe światło. W takiej atmosferze łatwiej pogadać po męsku i opowiedzieć o problemach...

...najczęściej z kobietami. W takich też okolicznościach często spotykają się bohaterowie nowego serialu TVN "Usta usta". A główne role grają w nim m.in. Mecwaldowski i Wilaczak właśnie. Ekipa serialu często zaglądać będzie do pubu "Baryłka" na warszawskim Mariensztacie, który to jest ulubioną serialową knajpą głównych bohaterów. Oprócz nich na ekranie pojawią się Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska i Marcin Perchuć. "Zawsze fajnie jest spotkać się z przyjacielem w pubie i porozmyślać przy kuflu piwa - zdradza - Niestety takie sceny to tylko wycinek tego, co będzie się działo w całej produkcji, a na pewno będzie ciekawie" - dodaje aktor.

Reklama

"Usta usta" to polska wersja brytyjskiego hitu telewizyjnego "Cold Feet". Jak zapewniają twórcy cechą tej produkcji są dowcipne i dobrze zagrane dialogi, wartka akcja oraz odważne tematy podane z dystansem i ironią.

Czy rzeczywiście tak będzie, przekonamy się już na wiosnę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje