Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 596
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lepiej późno niż wcale

Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak), bohaterowie "Usta Usta", nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

Burzliwy związek z happy endem

Julia i Adam poznali się przez przypadek. On - notoryczny podrywacz po trzydziestce, który nie potrafił ułożyć sobie życia, ona - bezskutecznie szukająca tego jedynego. Nawet ich najlepsi przyjaciele uważali, że wytrzymają ze sobą góra 2-3 tygodnie...

Reklama

Nie mieli racji. Chociaż ich związek przeżywał nieustanne upadki i wzloty, zawsze jednak do siebie wracali. Przeznaczenie?

W drugiej serii serialu związek Julii i Adama będzie przeżywał prawdziwy rozkwit. Zakochani podejmą decyzję o legalizacji swojego związku. Po momencie euforii przyjdzie jednak chwila zastanowienia: czy aby małżeństwo nie zepsuje wszystkiego między nimi?

O krok od katastrofy

Przygotowania do ślubu ruszą pełną parą. Niestety, Dawidzki nie będzie palił się do pomocy w sprawach organizacyjnych, co tylko wzbudzi irytację Julii. Ponadto okaże się, że narzeczeni mają całkiem inną wizję uroczystości. To doprowadzi do ostrych sprzeczek. Kością niezgody staną się przede wszystkim koszty wesela, które w pewnym momencie zaczną przekraczać możliwości finansowe młodej pary. Zwłaszcza że w organizację przedsięwzięcia włączy się Iza (Sonia Bohosiewicz). Nowakowa znajdzie pałacyk, którego wynajęcie doprowadziłoby Dawidzkich do bankructwa.

Szczęśliwie w ostatniej chwili Agnieszka i Krzysztof Kornatowscy (Magdalena Popławska i Marcin Perchuć) zaproponują im zorganizowanie wesela w swojej rezydencji. Tymczasem Adam - chcąc poprawić nastrój ukochanej - podaruje jej pierścionek zaręczynowy. Duży, krzykliwy i kiczowaty, ale za to... baaardzo drogi. Cóż z tego, skoro Julia go zgubi jeszcze przed ślubem? I na dodatek się do tego nie przyzna!

Harley'em do ślubu

Piotr (Wojciech Mecwaldowski) w dniu ślubu swoich przyjaciół przystąpi od samego rana do nagrywania życzeń dla młodej pary w formie amatorskiego filmu. Tyle że przez roztargnienie zapomni zamówić limuzynę, która zawiozłaby Adama do Urzędu Stanu Cywilnego.

Ostatecznie to Krzysztof podrzuci pana młodego na ślub swoim Harley'em. Tłem dla ślubu Julii i Adama będzie sensacyjna wiadomość, że Krzysztof ma romans. Iza dowie się o tym od Roberta (Przemysław Sadowski). Nowakowa swoją informacją podzieli się z Julią. Pannie młodej, której małżeństwo Agnieszki i Krzysztofa jawiło się jako ideał, trudno będzie w to uwierzyć... Czy powie Agnieszce o zdradzie Krzysztofa?

Na dodatek przed wejściem do USC nieoczekiwanie pojawią się rodzice Julii (Magdalena Kuta i Marek Lewandowski). Ojciec, z którym ma zadawniony konflikt, zaproponuje, że poprowadzi ją do ślubu.

- Dziękuję, ale nie - powie stanowczo Julia.

Momentem przełomowym uroczystości okaże się przemowa drużby, czyli Piotra. Jego nietaktowne uwagi spowodują sporo zamieszania. Rodzice Julii dowiedzą się, że ich córka jest rozwódką. Córka wygarnie ojcu prawdę o swoim życiu i ujawni, że jej siostra jest lesbijką. Zarzuci tacie przemoc, jakiej dopuszczał się wobec niej i matki. Zaszokowani Hoffmanowie wyjdą z wesela...

wimNowy numer "Świata Seriali" w kioskach od 27 września, a w nim:

"Barwy szczęścia": Marta wygrywa batalię o dziecko.

"Usta Usta": Burzliwy związek z happy endem czyli szczęśliwy finał uczuciowych perypetii Julii i Adama.

Zdradzamy jakie nowe seriale obejrzą wkrótce młodzi Amerykanie.

A także Wielki Plebiscyt! Wybierz swojego ulubionego aktora i zagłosuj na serial 10-lecia! Pula nagród to 10 000 zł i dwuosobowe wejściówki na plany seriali.

Oraz trzy plakaty ("Morze miłości", "Tancerze", "Usta Usta").


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Dowiedz się więcej na temat: Usta usta | Paweł Wilczak | Magdalena Różczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje