Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kryzys w związku Wilczaka i Brodzik?!

Joasia postanowiła samotnie wyjechać na urlop. Wybrała romantyczną Pragę i towarzystwo tajemniczego przyjaciela.

Jak czytamy w tygodniku "Takie jest życie", aktorka w stolicy Czech odwiedziła starego znajomego. "Chciała przede wszystkim wypocząć, zrelaksować się i nabrać dystansu" - opowiada pismu jej znajoma. I dodaje:

Reklama

"Między Joasią a Pawłem ostatnio nie układa się najlepiej. Ich relacje nie są już tak dobre jak kiedyś. Pogarszające się stosunki odbijają się na Aśce i jej samopoczuciu. Dlatego stwierdziła ostatnio, że musi choć na chwilę oderwać się od życia rodzinnego, ciągłej opieki nad dzieciakami i tych wszystkich nieporozumień i kłótni. Postanowiła sobie, że wyjedzie gdzieś sama" - tłumaczy przyjaciółka Brodzik na łamach magazynu.

Jej wyjazd spowodował podobno kolejne spięcia z Wilczakiem. Informatorka gazety zapewnia jednak, że aktor nie ma powodów do niepokojów.

Kumpel jego ukochanej ma partnera! "Paweł jest chyba takim typowym facetem, który nigdy nie uwierzy w przyjaźń damsko-męską. (...) Powinien się cieszyć, że Asia ma takiego przyjaciela. Bo on generalnie nie przepada za Pawłem, ale mimo to często staje po jego stronie i próbuje go usprawiedliwiać w jej oczach Asi" - twierdzi.

Pawła Wilczaka ostanio widzieliśmy na ekranie przy okazji serialu "Usta usta", a Joannę Brodzik będziemy mogli oglądać w "Życiu nad rozlewiskiem".

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Wilczak | Joanna Brodzik | Życie nad rozlewiskiem | Usta usta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje