Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 594
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kiedy ślub?

Karolina Gorczyca i Wojciech Zieliński niedawno zostali rodzicami. Teraz czekają na odpowiedni moment, by złożyć sobie małżeńską przysięgę. Co odpowiadają, gdy słyszą pytanie: "Kiedy ślub?"

- Chcę kochać do grobowej deski. Mam wspaniałą kochającą się rodzinę i ten model bardzo mi się podoba - stwierdził wymijająco w wywiadzie Wojciech Zieliński, czyli Oliwier Krasicki z "Ratowników", ojciec dziewczynki, którą właśnie urodziła Karolina Gorczyca, czyli Lena Adler-Nowak z "Usta Usta".

Reklama

Ta sympatyczna aktorska para poznała się dwa lata temu na planie filmu "Huśtawka". Ci, którzy obserwowali narodziny ich uczucia, potwierdzają, że Karolina i Wojciech niemal od pierwszego wejrzenia wpadli sobie w oko. Przez pewien czas ukrywali, że łączy ich coś więcej niż tylko zwykła znajomość, ale w końcu zdecydowali, że nie chcą już trzymać w tajemnicy tego, co do siebie czują.

Po raz pierwszy pojawili się razem publicznie 4 listopada 2010 roku na premierze filmu "Skrzydlate świnie", w którym Karolina Gorczyca zagrała jedną z głównych ról. Cztery dni później byli gośćmi gali rozdania nagród im. Zbyszka Cybulskiego, podczas której Wojciech Zieliński odebrał Nagrodę Publiczności. Karolina nie mogła już dłużej ukrywać, że oczekuje dziecka, a Wojtek wręcz pęczniał z dumy, pozując do zdjęć z ukochaną.

Dowiedzieliśmy się, że Wojciech bardzo chciałby poprowadzić Karolinę do ołtarza i z niecierpliwością czeka na moment, gdy oficjalnie przysięgnie jej miłość i wierność. Kiedy to nastąpi? Ani Wojtek, ani Karolina nie zamierzają informować mediów o terminie swojego ślubu, ale jedno jest pewne - że odbędzie się on lada moment!

Nie widziałeś ostatniego odcinka serialu "Usta usta"? Widziałeś, ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje