Reklama

Ultraviolet

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ultraviolet": Nowy serial kryminalny z Agatą Kuleszą

Jak podaje serwis Wirtualne Media, w Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu kryminalnego, w którym w głównych rolach wystąpią Marta Nieradkiewicz, Agata Kulesza oraz Bartłomiej Topa. Tytuł serialu to "Ultraviolet".

Fabuła serialu osnuta jest wokół losów Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz), "którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia.Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Dziewczyna decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę i szuka pomocy w internecie. Znajduje grupę detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich".

Reklama

Serial będzie składał się z dziesięciu odcinków. Za kamerą staną Jan Komasa i Sławomir Fabicki, a scenarzystami  produkcji są Igor Brejdygant, Agnieszka Pilaszewska, Błażej Dzikowski, Filip Kasperaszek i Paulina Murawska. Premiera w AXN zaplanowana jest na jesień 2017 roku.

Warto zaznaczyć, że w realizację serialu są również zaangażowani amerykańscy twórcy - Wendy West ("Czarna lista") oraz Barry Josephson ("Kości").

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje