Reklama

Dziewczyny ze Lwowa

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1062
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziewczyny ze Lwowa" wróciły na plan!

W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii hitu TVP1 "Dziewczyny ze Lwowa". Oprócz dobrze znanych postaci, Uljany, Oly, Poliny i Matyldy pojawią się nowi bohaterowie. W głównych rolach ponownie zobaczymy Annę Gorajską, Magdalenę Wróbel, Katarzynę Ucherską i Annę Marię Buczek.

Cztery główne bohaterki zadomowiły się w Warszawie - Uljana podjęła decyzję o zaprzestaniu nauki gry na skrzypcach. Olya wciąż spotyka się z Tomkiem. Polina - obecnie dziewczyna kapitana i Matylda - wciąż żona gangstera - zaczęły prowadzić wspólnie restaurację z ukraińską kuchnią.

Reklama

W nowej serii nie zabraknie także wątków kryminalnych.

"Nasze dziewczyny, mają przygody zupełnie innego rodzaju, niż w poprzedniej serii, bo już odnalazły się w naszej rzeczywistości. Komedia ma to do siebie, że chce szczęśliwych rozwiązań, happy endu, w związku z tym dziewczyny nie przeżywają tak dramatycznych wydarzeń, jak te, które, na przykład są udziałem cudzoziemców przybywających do nas w poszukiwaniu pracy na czarno, lub legalnie" - mówi twórca serialu TVP1, Wojciech Adamczyk.

"W kolejnej serii pojawi się nowa postać, która przyjedzie z Ukrainy i wniesie trochę fermentu w to uspokojone towarzystwo. Będzie się działo! Mam nadzieję, że widzowie powitają nas serdecznie" - dodaje Adamczyk.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje