Reklama

Dziewczyny ze Lwowa

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1003
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziewczyny ze Lwowa": Katarzyna Ucherska będzie wielką gwiazdą?

Katarzyna Ucherska, czyli Olga Juszczuk z „Dziewczyn ze Lwowa”, jest jeszcze studentką Akademii Teatralnej, ale ma już na swoim koncie kilka ról, których pozazdrościć jej mogą koleżanki z uczelni. Swoją przygodę z aktorstwem zaczynała u boku samego Daniela Olbrychskiego!


Reklama

Katarzyna Ucherska, którą telewidzowie mieli okazję oglądać jako Julię - córkę Arkadiusza Nowika (Daniel Olbrychski) - w "Klanie", żartuje, że już na początku swej zawodowej drogi rzucona została od razu na głęboką wodę.

- Praca z panem Danielem Olbrychskim była dla mnie wielkim wyróżnieniem. To wspaniały aktor i cudowny człowiek, który traktuje swoich młodszych kolegów i koleżanki po fachu jak równorzędnych partnerów i z ogromnym szacunkiem - wspomina Kasia.

Katarzyna Ucherska dopiero w przyszłym roku skończy studia, ale nie musi się już martwić o swoją przyszłość. Przygotowuje się właśnie do debiutu na profesjonalnej scenie - lada moment będzie ją można oglądać w spektaklu "Uczone białogłowy" na deskach stołecznego Teatru Ateneum. Wiadomo już także, że powstanie druga seria "Dziewczyn ze Lwowa"...

- Rola Olgi to ogromne wyzwanie, ale ekipa i reżyser są tak fantastyczni, że praktycznie nie odczuwam stresu. Praca z takimi ludźmi to marzenie! - mówi aktorka.

Udział w "Dziewczynach ze Lwowa" Katarzyna Ucherska wywalczyła sobie podczas castingu, na który została zaproszona przez reżysera serialu Wojciecha Adamczyka.

- Znałam go wcześniej, bo profesor Adamczyk wykłada w Akademii Teatralnej. Podczas castingu starałam się pokazać z jak najlepszej strony i udało się! Później przychodziłam na zdjęcia próbne wyłącznie po to, aby partnerować kolegom i koleżankom starającym się o inne role - powiedziała Kasia w wywiadzie.

Katarzyna Ucherska twierdzi, że spełniają się jej największe marzenia. Ma za sobą bardzo pracowite miesiące, a przed sobą kolejne wyzwania. Aktorka mówi, że brakuje jej czasu na odpoczynek, ale bardzo się cieszy, że ma tak wiele zajęć. Kiedy ma wolną chwilę, regeneruje siły jeżdżąc na rowerze lub biegając.

Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Ucherska już wkrótce dołączy do grona najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Ci, którzy widzieli ją w przestawieniu dyplomowym "Mistrz i Małgorzata" (zagrała w nim... Stalina!) oraz jako Julię w "Klanie", Miłkę w "Na dobre i na złe" oraz Paulę w "Ojcu Mateuszu", a teraz oglądają w "Dziewczynach ze Lwowa", wróżą jej wspaniałą karierę i twierdzą, że Kasia będzie wielką gwiazdą!

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Ucherska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje