Reklama

Dziewczyny ze Lwowa

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1061
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziewczyny ze Lwowa": Będzie 2. sezon!

Jesienią 2016 roku widzowie najprawdopodobniej zobaczą drugą część przygód czterech Ukrainek, które do Polski przyjechały w poszukiwaniu lepszego życia.


Reklama


"Dziewczyny ze Lwowa" po trzech odcinkach oglądało średnio 3,4 mln widzów, a Jedynka podczas nadawania serialu była liderem rynku. To świetny wynik, najlepszy wśród wszystkich serialowych nowości czołowych stacji telewizyjnych.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników serialu i chcemy jego kontynuacji - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1.

Serial opowiada o losach czterech Ukrainek w różnym wieku. Jedna z nich, Swietłana (Anna Maria Buczek) mieszka i pracuje na czarno w Polsce i postanawia pomóc koleżankom i ściągnąć je tu w celach zarobkowych.

Autorem scenariusza jest Robert Brutter, reżyserią zajął się Wojciech Adamczyk. Jest to duet odpowiedzialny również za sukcesy "Rancza".

Jak wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl, nie zapadła jeszcze formalna decyzja o kontynuacji "Dziewczyn...", jednak trwają już przymiarki scenariuszowe do drugiej serii. Najprawdopodobniej akcja 2. sezonu będzie toczyć się po wydarzeniach na kijowskim Majdanie, które miały miejsce zimą 2014 roku (pierwsza dzieje się przed nimi).swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyny ze Lwowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje