Reklama

Dziewczyny ze Lwowa

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1062
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Dziewczyny ze Lwowa 2”: Cezary Żak w obsadzie hitu TVP. A zagra…

Uwielbiany przez widzów, głównie dzięki serialowi „Ranczo” aktor dołączył do ekipy hitu TVP1 „Dziewczyny ze Lwowa”. W drugiej serii Cezary Żak gra postać adwokata, który jest bardzo zainteresowany jedną z czterech głównych bohaterek, Swietą. Ale czy jego intencje na pewno są czyste i szczere?

Postać graną przez Cezarego Żaka, adwokata o nazwisku Grad z Ukrainą łączy dosyć dużo - jego żona jest Ukrainką, firma, dla które świadczy usługi jest ukraińska, a on sam jest żywo zainteresowany poznaną na wytwornym przyjęciu Swietą, dziewczyną Mecenasa, jego dobrego znajomego.

Reklama

Ogniwem, które połączy Grada ze Swietą jest jej... sławny dziadek, znany i szanowany profesor ze Lwowa.   

Anna Maria Buczek: - Swieta jest szczęśliwa i dumna, że i w Polsce jest ktoś, kto kojarzy nazwisko jej dziadka, sławnego profesora chemii, który na Uniwersytecie Lwowskim wychował kilka pokoleń ukraińskich chemików. Z drugiej strony jednak odczuwa niepokój, kiedy dowiaduje sie od swojego ukochanego Piotra (Mecenasa), że poznany na przyjęciu Grad na wieść o tym, że Swieta jest inżynierem chemikiem nie przestaje o nią wypytywać. I nie przekonują jej zapewnienia Mecenasa, że to na pewno dlatego, że ją po  prostu polubił. Jak się okaże, i to dosyć szybko - dodaje aktorka - intuicja jej nie zawiedzie. Grad skontaktuje się ze Swietą i zaproponuje jej pracę, która dla mojej bohaterki jest spełnieniem marzeń. Do czasu, kiedy Swieta odkryje, że za tą propozycją kryje się coś jeszcze...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje