Reklama

Damages

Układy

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 44
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rose na dużym ekranie

Dziś (5 luty) do polskich kin trafia komedia romantyczna "Adam". Gwiazda "Układów" gra w nim główną rolę, zdecydowanie inną od tej jaką znamy z serialu.

Beth (Rose Byrne) wprowadza się właśnie do domu na nowojorskim Manhattanie. Jednak ta atrakcyjna, pełna życia dziewczyna niezbyt dobrze czuje się w nowym otoczeniu. Zmienia się to z chwilą, kiedy poznaje Adama (Hugh Dancy) – błyskotliwego, choć nieco dziwnego sąsiada. Jego inność wyraźnie ją intryguje.Wkrótce okazuje się, że powodem jego zachowania jest choroba zwana zespołem Aspergera.

Reklama

Fascynacja chłopakiem, który ma problemy w stosunkach z innymi ludźmi sprawia, że Beth postanawia być jego przewodniczką po świecie, jakiego dotąd nie znał. Tak rodzi się między nimi więź, na tyle silna, że wkrótce nie mogą bez siebie żyć. Wzruszająca, pełna ciepła opowieść o przyjaźni, niesieniu pomocy, zaufaniu, trosce o drugiego człowieka i wreszcie miłości, która nie rządzi się żadnymi prawami.

Skłaniający do zadumy film, który uzmysławia nam, że żadne przeszkody, nawet te zdrowotne, nie muszą prowadzić do samotności, zamykania się w sobie czy godzenia się na kompromisy.


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje