Damages

Układy

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 43
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec serialu?

Fani czekają na tę decyzję z niecierpliwością: Czy będzie czwarty sezon "Układów"? John Landgraf, dyrektor programowy stacji FX, oświadczył niedawno, że zapowiadana na 19 kwietnia emisja ostatniego odcinka trzeciej serii, niekoniecznie będzie... finałem serialu.

Producent "Układów", Sony Pictures Television, szuka dodatkowego partnera, który zaangażowałby się w realizację czwartego sezonu.

Reklama

"Sony prowadzi na ten temat rozmowy z Direct TV" - zdradził Landgraf, dodając: "Jesteśmy niezwykle zadowoleni z Układów. Trzeci sezon jest znakomity. To ogromny sukces".

Jednym z powodów, dla których wyprodukowano aż trzy sezony "Układów" jest to, że serial cieszył się dużą popularnością na całym świecie. Nie wszystko wygląda jednak tak różowo, jak mogłoby się wydawać. A chodzi oczywiście o... pieniądze.

"To serial, który na początku nie miał wysokich notowań. Dopiero z czasem wywalczył sobie pozycję. Myślę, że to dlatego, iż jest tak bardzo skomplikowany. Poza tym, realizacja jest bardzo droga - to naprawdę kosztowna produkcja".

"Jeśli Sony zdoła znaleźć odpowiedniego partnera, to będziemy szczęśliwi. Nie z nas nie ukrywa, że uwielbiamy ten serial. Dzięki niemu nasz kanał telewizyjny dużo zyskał" - wyznał Landgraf, który osobiście bardzo kibicuje czwartej serii "Układów".

A jakie jest Wasze zdanie? Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Patty Hewes w akcji?

Zobacz zwiastun trzeciego sezonu:

Reklama

Reklama

Reklama