Reklama

Układ warszawski

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejny serial spada z ramówki

Serial kryminalny TVN-u "Układ warszawski" nie będzie miał drugiej serii. Podobny los spotkał m.in. polsatowską "Linię życia" i "Rezydencję" w TVP1. Jednak telewizje nie znoszą pustki i już szykują kolejne nowości.

"Układ warszawski" pojawił się na antenie TVN-u po raz pierwszy w niedzielę, 4 września. Emitowany jest co tydzień, tuż po kulisach "Tańca z gwiazdami".

Reklama

Mimo dużej promocji i gwiazdorskiej obsady (m.in.: Jan Englert, Lesław Żurek, Olga Bołądź) produkcja zanotowała bardzo niską oglądalność. Dane Nielsen Audience Measurement pokazują, że średnia widownia siedmiu z ośmiu dotąd pokazanych odcinków, wyniosła 1,4 mln widzów, co zdecydowanie nie spełnia oczekiwań stacji. Mimo to TVN wyemituje wszystkie 13 epizodów.

W jesiennej ramówce stacji oprócz "Układu warszawskiego" pojawił się także sitcom "Wszyscy kochają Romana", który już po czterech odcinkach został zdjęty z anteny. Powód? Również bardzo niska oglądalność.

Szefowie stacji zapowiadają jednak, że serial powróci na ekrany telewizorów w styczniu 2012 roku, ale w innym paśmie antenowym.

W ostatnim czasie nie tylko telewizja TVN zaliczyła serialowe niepowodzenia. Podobne problemy ma Polsat, gdzie "Linia życia" nie przyniosła oczekiwanych wpływów z reklam oraz Telewizja Polska, której seriale "Wiadomości z drugiej ręki" (TVP2) i "Rezydencja"(TVP1) również nie cieszą się dużym zainteresowaniem widzów.

Mimo słabych wyników nowości jesiennej ramówki, producenci przygotowują już kolejne seriale. TVN realizuje właśnie trzy produkcje. Na wiosnę w tej stacji pojawią się: "Julia", w której zagra m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska, "Prawo Agaty" z udziałem Agnieszki Dygant i Małgorzaty Kożuchowskiej oraz "Szpital Alicji" z główną rolą Magdaleny Różczki.

Telewizja Polska także nie pozostaje w tyle i kręci już serial "Komisarz Alex" z główną rolą Kuby Wesołowskiego oraz kompletuje obsadę do produkcji "Ja to mam szczęście", gdzie zagrać mają m.in. Jacek Braciak i Kinga Preis.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje