Reklama

Leverage

Uczciwy przekręt

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przekręt, ale uczciwy

"Leverage" to historia grupy oszustów, którzy własnymi metodami walczą o sprawiedliwość. Drugi sezon serialu zagości w ramówce telewizji "n" 14 czerwca.

W pierwszym sezonie poznaliśmy głównego bohatera, Nathana Forda (w tej roli zdobywca Oscara - Timothy Hutton). Nathan był specem od wykrywania oszustw, pracującym dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych w kraju. Niestety, gdy jego syn zapadł na ciężką chorobę, pracodawca Nathana odmówił pokrycia wysokich kosztów leczenia chłopca. Po śmierci dziecka bohater poprzysiągł sobie, że dokona zemsty.

Reklama

Szansę na nią daje mu szemrany businessman Victor, który proponuje Fordowi kierownictwo w stworzonej przez siebie grupie oszustów, hakerów i włamywaczy. Pierwszy sezon kończy się sukcesem Nathana, który doprowadza do ruiny swojego cynicznego szefa. Po osiągnięciu tego celu grupa zostaje rozwiązana.

Jak twórcy połączyli znów bohaterów w drugim sezonie?

Jak się okazuje normale życie nie służy żadnemu z byłych członków.

"Przy pierwszej okazji, która w tym konkretnym przypadku okazuje się wypadkiem samochodowym, drużyna zbiera się na nowo, by na swój - być może nielegalny, ale na pewno skuteczny - sposób walczyć ze złem" - opisuje fabułę drugiego sezonu serwis Media2.pl

Kolejne "uczciwe przekręty" będziemy mogli śledzić od 14 czerwca w telewizji "n".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje