Reklama

Leverage

Uczciwy przekręt

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Leverage" wystartował w TVN7

Sprawdźcie portfele i zabezpieczenia w komputerach, gdyż nadchodzące jesienne wieczory należeć będą do utalentowanych złodziei i hakerów…

"Uczciwy przekręt" opowiada o grupie złodziei, z których każdy reprezentuje inne, specyficzne zdolności i ma oryginalny sposób działania. Wspólnie decydują się założyć fikcyjną firmę będącą przykrywką dla kryminalnej działalności. Okradają oni korporacje i pomagają pokrzywdzonym przez nich ludziom.

Reklama

Nate Ford (Timothy Hutton) to były detektyw ubezpieczeniowy. W przeszłości był to lojalny pracownik korporacji, który dla swego pracodawcy odzyskiwał skradzione towary warte miliony dolarów. Kiedy jednak pracodawca nie uznał roszczeń ubezpieczeniowych jego syna i dopuścił do śmierci chłopca, Ford zrozumiał, że nie może dłużej dla niego pracować. Decyduje się rozpocząć pracę jako wolny strzelec.

Tym samym przeciwstawia się międzynarodowym korporacjom oraz wszystkim, którzy wykorzystują swoją władzę i pieniądze do uciskania innych ludzi. Wkrótce zostaje zatrudniony przez kierownika firmy lotniczej. Jego zadaniem jest odzyskanie tajemniczych projektów, które jak twierdzi ów przełożony, zostały skradzione przez konkurencyjną firmę.

Dobiera w tym celu świetnie wyszkoloną drużynę, w skład której wchodzą: Parker (Riesgraf), mistrzyni w sztuce złodziejskiej; Alec Hardison (Hodge), specjalista w oszustwach internetowych i komputerowych; Eliot Spencer (Kane), wysokooktanowy "specjalista odzyskiwania danych", który bez wysiłku pokonuje cały gang kolegów po fachu oraz oszustka Sophie Devereaux (Bellman), której umiejętności aktorskie są na wagę złota podczas trudnych akcji.

Początkowo członkowie nowej drużyny podchodzą do siebie nieufnie - trudno im z kimś pracować, gdyż od lat działali solo.

Jednak kiedy po zakończeniu zlecenia okazuje się, że zostali oszukani to zmusza ich do połączenia sił. Po akcji zrozumieją,

że pracując razem osiągają znacznie lepsze efekty. Kiedy odkrywają, że mogą sobie nawzajem ufać, atakują najbogatszych, najbardziej chciwych niesprawiedliwych.

Serial możemy oglądać w TVN 7 już od 5 września, w każdy poniedziałek o godzinie 22:00.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje